Led Zeppelin Symphonic už o pár dní v Bratislave! Vyhrajte s nami lístky na koncert!

NETKY.SK • 12 Máj 2023, 13:30 • 2 min
Led Zeppelin Symphonic už o pár dní v Bratislave! Vyhrajte s nami lístky na koncert!

Rocková kapela, najlepší speváci z Londýna a symfonický orchester zahrajú už o pár dní najväčšie hity kapely Led Zeppelin. Počas svojho svetového turné neminú ani Bratislavu. Led Zeppelin Symphonic zaznie 15. 5. 2023 o 20:00 v NTC aréna Bratislava.

slovakia

left justify in out

Viac ako 50 rokov sú Led Zeppelin zbožňovaní fanúšikmi po celom svete. Led Zeppelin Symphonic je skutočná, autentická hudba kapely Led Zeppelin v podaní rockovej kapely, skvelých spevákov z londýnskeho West Endu v sprievode veľkého symfonického orchestra. Viac ako 50 umelcov na scéne spoločne vytvára jedinečný zážitok pre všetkých fanúšikov legendárnej kapely.

 
K trom fenomenálnym spevákom sa na pódiu pripája rocková kapela zložená z najlepších britských hudobníkov a symfonický orchester pod vedením Richarda Sidwella, muža, ktorý stojí za celou show Queen Symphonic – super úspešného svetového turné s hitmi legendárnych Queen, ktoré bolo aj u nás v Bratislave.
 
 

img

Gitarista Jimmy Page, spevák Robert Plant a bubeník John Bonham boli vo svojej dobe za búrlivákov a v niekoľkých svetových hoteloch mali dokonca pre svoje nevhodné správanie doživotný zákaz vstupu. Napriek tomu sa stali doslova ikonou rockovej hudby, zakladateľmi metalu aj hard rocku. Dodnes sú považovaní za jednu z najvplyvnejších kapiel sveta. Svojou hudbou pravidelne ohromovali fanúšikov, ktorí milovali ich extravagantné inšpirácie z iných kultúr i psychedelické motívy. Led Zeppelin svojou hudbou ovplyvnili celé generácie muzikantov a ich publikum. A údajne sú aj najviac pirátsky sťahovanou kapelou.
Hudba Led Zeppelin prenikla aj do filmu. V hollywoodskych trhákoch ako je Thor: Ragnarok doslovne „jačí“ Plantov vokál zo skladby Immigrant song, alebo vo filme Godzila znie najznámejší gitarový riff sveta zo Zeppelinovskej skladby Kashmir.
  
V bratislavskej NTC aréne zahrajú Led Zeppelin Symphonic 25 ikonických piesní kapely Led Zeppelin, vrátane Whole Lotta Love, Black Dog, Kashmir, Rock & Roll, Dazed & Confused a samozrejme Stairway To Heaven.
 
Nenechajte si ujsť ďalší hudobný zážitok v podaní kapely a symfonického orchestra 15. mája 2023 v NTC ARÉNA BRATISLAVA.

Vstupenky k dispozícii v predpredaji siete Ticketportal.

 

JVS GROUP je producentská a promotérska agentúra, ktorá je na trhu už od roku 2000 a stala sa jedným z najväčších stredoeurópskych producentov v oblasti zábavy. JVS GROUP priváža nielen veľké koncerty, ako bola séria koncertov Ennio Morricone, Hans Zimmer, Mireille Mathieu či Kelly Family, ale sústredí sa aj na svetové výstavy. V Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku prezentuje veľkolepé výstavy veľkých zahraničných produkcií: Tutanchamon jeho hrobka a poklady, Titanic, Bodies, Múmie sveta, Poklad Inkov a taktiež najväčšiu svetovú výstavu o pilotovaných letoch do vesmíru Cosmos Discovery, ktorá je momentálne otvorená v Bratislave.

 

VYHRAJ S NETKAMI LÍSTKY NA KONCERT. Viac info na  Facebooku a Instagrame Netky.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies