Netky.sk o nás

Vitajte na webovej stránke denníka Netky.sk! Od roku 2009 sme tu, aby sme vás informovali o najaktuálnejších udalostiach a správach zo všetkých oblastí života. Sme hrdí na to, že sme si za túto dobu vytvorili pevné miesto v medziach a získali si dôveru našich čitateľov.

Ako nezávislý denník sa snažíme prinášať vám objektívne a vyvážené spravodajstvo. Našou hlavnou prioritou je dodávať informácie bez politickej, ekonomickej alebo inej vnútornej vplyvnosti. Veríme, že nezávislosť je kľúčom k poskytovaniu dôveryhodných správ, a preto sme oddelení od akýchkoľvek vonkajších záujmov, ktoré by mohli ovplyvniť náš redakčný proces.

Naši novinári pracujú s vášňou a odhodlaním, aby prinášali kvalitné a hlboko preskúmané články. Sledujeme dianie doma i vo svete, vyhľadávame pravdivé fakty a vyjadrujeme názory z rôznych perspektív. Sme zaviazaní etickým novinárskym štandardom a dodržiavame etický kódex, ktorý zaručuje, že informácie, ktoré poskytujeme, sú spoľahlivé a správne.

Veríme, že naša dlhoročná skúsenosť a nezávislosť nám umožňujú prinášať vám kvalitné a informované spravodajstvo. Sme si vedomí výzvy, ktorú prináša rýchlo sa meniaci mediálny svet, a preto neustále investujeme do našej redakčnej infraštruktúry a technológií, aby sme vám mohli ponúknuť najlepší možný zážitok pri čítaní našich článkov.

Ďakujeme vám za vašu vernosť a podporu od roku 2009. Sme hrdí, že môžeme byť vašímm spoľahlivým zdrojom spravodajstva a veríme, že naša nezávislosť a kvalitné novinárske práce vás budú aj naďalej inšpirovať a informovať.

Z histórie

Rok 2013 priniesol zmenu. Priniesli sme nadčasový reponzívny design a vstúpili sme na trh spravodajstva pre mobilné zariadenia

V roku 2023 sme sa transformovali na najnovšie celosvetové trendy so sviežou responzívou, prehladným designom a postupným nahrávaním informácií

Právna ochrana

Názov Netky.sk aj logo Netky.sk sú chánené ochrannou známkou pod číslom zápisu 244023. Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača.

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona