Reportáže

Otvor článok

Veľké očakávania: RFA predstavilo hviezdy a súboje pred zápasovým večerom v Bratislave

29.2 2024 09:40

BRATISLAVA - Vyhlasovanie zápasov RFA zanechalo dojem po včerajšej tlačovej konferencii. Čakajú nás vášnivé súboje 9.3.2024 v Bratislave, s hviezdami ako Jozef Jaloviar a Sebastian Fabšo. Prinášame vám exkluzívne rozhovory ako s najväčšími ťahákmi tejto zápasovej noci, tak aj s promotérom Borisom Marhanským.

Otvor článok

Vitajte v Streleckom Areáli Zohor, jedinečné miesto pre Váš strelecký zážitok, ktoré sa nachádza len kúsok od Bratislavy

27.2 2024 11:31

V srdci malebného Zohora sa nachádza areál pre milovníkov streľby a dobrodruhov - Strelnica Zohor. Táto unikátna strelnica ponúka nielen možnosť trénovať streľbu z rôznych druhov zbraní, ale aj širokú škálu kurzov.

Otvor článok

Reportáž: Tvoja 90' Show roztancovala Bratislavu a Košice!

27.2 2024 11:07

Bratislavu a Košice roztancovala Tvoja 90' Show a Netky boli pri tom! Šesťhodinový tanečný maratón na hity desiatich legendárnych kapiel si užili fanúšikovia v zaplnenej Steel Aréne a vynovenej hale Pasienky. Pozrite si reportáž a dozviete sa, ako si MC Erik spomína na 90-te roky, aj ktorá skupina prirovnala koncertovanie k dobrému sexu!

Otvor článok

Jana Kirschner exkluzívne pre Netky: „Cez moje dcéry som pochopila veľa vecí sama o sebe.“

21.2 2024 09:00

Speváčka a skladateľka Jana Kirschner priletela z Veľkej Británie na pár dní na Slovensko, aby predstavila nové songy a klipy, ktoré aj sama režíruje. Netkám sa šarmantnú Londýnčanku podarilo vyspovedať v reštaurácii na brehu Dunaja. V exkluzívnom rozhovore Jana prezradila detaily o novom albume, ako rieši logistiku celej rodiny aj čo najviac miluje na svojom mužovi!

Otvor článok

Exkluzívne okamihy: Hlavné momenty tlačovej konferencie Fight Night Challange (+VIDEO)

17.2 2024 15:00

Prekvapenia a nečakaný priebeh tlačovej konferencie Fight Night Challenge opäť neostal nič dlžný svojmu menu, a prítomní diváci aj streameri na YouTube neprestávali vychádzať z údivu. O prekvapenia sa postarali viacerí zúčastnení.

Otvor článok

Reportáž: Medický ples oslávil 100 rokov, zatancovali si na ňom predseda parlamentu Peter Pellegrini aj krasológ Jozef Oklamčák!

16.2 2024 14:20

Medický ples oslávil 100. výročie a Netky boli pri tom! Svojou históriou a tradíciou je Medický ples najstarším na Slovensku. V Incheba Expo sa tento rok na noblesnej udalosti zišlo takmer 900 hostí. Medzi nimi nechýbal predseda Národnej rady Peter Pellegrini, ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková, minister školstva Tomáš Drucker, zakladateľ MISS Slovensko Jozef Oklamčák, spoluzakladateľ plesu Juraj Štofko, dcéra Juraja Jakubiska Janette Jakubisková či moderátorky Karin Haydu a Karin Majtánová.

Otvor článok

Reportáž: Jaro Slávik má novú knihu Talent, Jasmina Alagič ju pokrstila „malými mozgami“!

12.2 2024 11:00

Hudobný producent a obávaný porotca televíznej show Jaro Slávik pokrstil svoju novú knihu s príznačným názvom Talent. Krstná mama a kamarátka Jara Slávika moderátorka Jasmina Alagič pokrstila knihu „malými mozgami“ Pozrite si reportáž Netiek, v ktorej Jaro prezradil, ako vyzerala jeho profesionálna cesta, čo by poradil dnešným kapelám aj pikošky z nakrúcania zo show Česko Slovensko Má Talent. A zistíte, prečo ho Jasmina Alagič „žerie“ už od detstva.

Otvor článok

EXKLUZÍVNE pre Netky: „Milujem svoj extrémny spôsob života a nemenil by som vôbec nič,“ Terminátor Vémola na premiére filmu Karlos! (+VIDEO)

22.1 2024 10:45

Legenda bojových športov v Čechách aj na Slovensku a prvý Čech, ktorý sa dostal do UFC. Karlos Vémola je jedným zo zápasníkov, ktorí pomohli dostať novodobé gladiátorské zápasy do širokého povedomia ľudí. Jeho strhujúci životný príbeh môžete pozrieť na filmovom plátne. Netky boli na premiére filmu Karlos, pozrite si exkluzívne rozhovory s Karlosom Vémolom a Attilom Véghom!

Otvor článok

Vianoce s Aničkou Gajovou

22.12 2023 11:00

BRATISLAVA - Košickú speváčku Annu Gaju-Gajovú poznajú vari všetci. Jej pesničky tešia naprieč Slovenskom i v Čechách malých i veľkých poslucháčov.

Otvor článok

CHAMP CAMP 2: DEŇ DRUHÝ (videoreportáž)

21.12 2023 10:00

LUČIVNÁ - Slovenský zápasník Attila Végh už po druhý krát prišiel na trh zo svojím vlastným kempom CHAMP CAMP.

Otvor článok

Videoreportáž: Napínavý film o zločine spáchanom z najväčšej lásky. Pozrite si reportáž z premiéry filmu Nemé tajomstvá!

20.11 2023 14:30

Do slovenských kín vstupuje český film Nemé tajomstvá, ktorý spája žánre lovestory, krimi aj rodinnú drámu. Ústrednou témou filmu v réžii Tomáša Mašína je strata schopnosti komunikácie. V hlavnej úlohe hviezdi slovenský herec Marián Mitaš, ktorý sa vo filme zmenil na nepoznanie. V exkluzívnom rozhovore Netkám prezradil akú náročnú prípravu na rolu absolvoval.

Otvor článok

Rozhovor: Champ Camp, ktorý organizuje Attila Végh. Netky ako jeden z hlavných mediálnych partnerov boli pri tom!

19.11 2023 19:32

DONOVALY - Na Donovaloch prebehol Champ Camp jedného z najznámejších slovenských MMA fighterov - Attilu Végha - a my sme tam boli aj s našim štábom. Pozrite si v našej reportáži, ako to tam vyzeralo a ako prebiehal tréning pod vedením Attilu Végha.

Otvor článok

Rozhovor: Attila Végh nás privítal vo svojom Champ Campe

16.11 2023 15:00

Attila Végh, slovenský MMA zápasník, vstúpil už odmalička na svet do bojových športov s veľkým odhodlaním a vášňou. Jeho pôsobivá profesionálna kariéra v zápase a viacnásobné účinkovanie v televízii ho vyčlenilo ako výnimočnú osobnosť v nielen v bojovom, ale i šoubiznisovom svete. Nie je to dávno, čo si Attila otvoril svoj Champ Camp, do ktorého mohol nazrieť náš štáb aj s našimi kamerami.

Otvor článok

Videoreportáž: Súťaž Fotomodelka Európy vyhrala dcéra Jána Lašáka Lillien, podporil ju predseda poroty Jozef Oklamčák!

14.11 2023 17:30

Dcéra slovenskej hokejovej legendy Jána Lašáka 17-ročná Lillien sa stala víťazkou 12. ročníka medzinárodnej súťaže Fotomodelka Európy 2023. Výsledky vyhlásil uznávaný odborník na ženskú krásu a zároveň predseda poroty Jozef Oklamčák. Pozrite si reportáž Netiek s exkluzívnymi rozhovormi s víťazkou Lillien Lašákovou, s predsedom poroty Jozefom Oklamčákom, módnym dizajnérom Jozefom Grondžákom aj s organizátorkou súťaže Ivanou Kosorinovou.

Otvor článok

Videoreportáž: Šamorín ovládli národné jazdecké preteky s medzinárodnou účasťou!

14.11 2023 11:30

Vo veľkolepom olympíjskom centre XBIONIC Sphere v Šamoríne sa uskutočnili jazdecké preteky, ktoré sa po letnej vonkajšej sezóne po prvyýkrát presunuli do krytej haly. Okrem slovenských jazdcov sa na akcii zúčastnili aj Rakúšania, Maďari, Nemci, Česi, Poliaci a dokonca dvaja jazdci zo Spojených arabských emirátov. Pozrite si exkluzívnu reportáž Netiek.

Otvor článok

Milan Ondrík: Od divadelnej scény po slamený ring

13.11 2023 11:00

Milan Ondrík, výrazný slovenský herec, nesie na svojich pleciach nielen bremeno dramatických postáv na divadelnej scéne SND, ale aj úlohu najznámejšieho slovenského mafiána vo filme "Černák". Jeho príbeh, bohatý na vrcholy umenia a nečakané zvraty, ponúka pohľad do sveta herectva a osobných výziev.

Otvor článok

Hanuman Cup 46: Emócie, Víťazstvá a Nezabudnuteľné Okamihy. Update: PRIDANÁ VIDEO REPORTÁŽ

8.11 2023 16:00

V Sobotu 5.11. 2023 sa uskutočnil galavečer Hanuman Cup 46. Boli sme tam aj my a videli sme zápasníkov od mladých talentov, ako je Adrián Křen alebo Matúš Harant až po skúsených zápasníkov, ako je napríklad Lucia Szabová, alebo Marco Novák.

Otvor článok

Jozef OKLAMČÁK prijal do zoskupenia osobnosti ČESKOSLOVENSKÝ LEV Janette Jakubiskovú a Milenu Minichovú

1.11 2023 19:48

Trnava - v týchto dňoch sa v trnavskom hoteli HOLIDAY INN konala ROCKOVÁ PARTY 2O23, na ktorej nechýbali ani členovia zoskupenia osobnosti ČESKOSLOVENSKÝ LEV v čele s jeho prezidentom Jozefom OKLAMČÁKOM.