Naše reportáže, strana 1

Otvor článok

REPORTÁŽ: Senecké leto odštartovalo letnú sezónu koncertami

21.6 2024 11:06

SENEC - Počas minulého víkendu sa uskutočnilo jedno z najväčších podujatí Mesta Senec na Slnečných jazerách. Vystúpili interpreti ako Lukáš Adamec, Boki, Rytmus, Desmod, Sima, či Iconito. A pre deti v detskej zóne vystúpili Fiha Tralala, Cupi Lupi či Kamaráti z Trinity. Taktiež sa tam nachádzala Rocková škola a zóna s Multiballom.

Otvor článok

EXKLUZÍVNA REPORTÁŹ: Svetobežník Jozef Oklamčák – aké dobrodružstvá zažil na mesačnej ceste po Číne a Japonsku?

20.6 2024 10:00

Krasológ a svetobežník Jozef Oklamčák precestoval celý svet! Zakladateľ súťaže Miss Slovensko a prezident unikátneho zoskupenia ČESKOSLOVENSKÝ LEV sa nedávno vrátil z mesačnej cesty po Číne, Japonsku a Taliansku. V exkluzívnom rozhovore pre Netky prezradil, prečo sa s ním v Číne všetci fotografovali aj ako oslávil narodeniny Janette Jakubiskovej v talianskom Neapole.

Otvor článok

ROZHOVOR: V našej relácii Uhol pohľadu sme privítali Michaelu Mihokovú, autorku, ktorá prináša nádej aj v beznádeji

19.6 2024 17:45

Michaela Mihoková je nevidiaca redaktorka a spisovateľka. Doposiaľ jej vyšlo päť kníh, a keďže v septembri má vyjsť šiesta, Netky sa rozhodli vyspovedať ju. V rozhovore sme sa dotkli vážnych aj menej vážnych tém, prezradila nám, okrem iného, o čom bude jej pripravovaná novinka.

Otvor článok

REPORTÁŽ: Miss Petra Siváková ide na svetovú súťaž Miss Supranational, Jozef Oklamčák do nej vkladá veľké nádeje!

16.6 2024 16:30

Vicemiss Slovensko 2023 a najvyššia slovenská Miss Petra Siváková odchádza na prestížnu svetovú súťaž Miss Supranational 2024. Majiteľ licencie a zakladateľ Miss Slovensko Jozef Oklamčák verí, že na súťaži uspeje. Pozrite si reportáž Netiek, a dozviete sa, ako sa Petra pripravuje na súťaž, akú talentovú disciplínu si vybrala aj kto jej zostavuje tréningový plán!

Otvor článok

REPORTÁŽ: Atentát na premiéra SR Róberta Fica z iného uhlu pohľadu. Rozhovor s bezpečnostným analytikom Jurajom Zábojníkom

10.6 2024 09:00

V novej relácii spravodajského portálu Netky.sk s názvom Uhoľ pohľadu sme sa rozprávali s hosťom Jurajom Zábojníkom, bývalým riaditeľom Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií.

Otvor článok

EXKLUZÍVNE - REPORTÁŽ: Veľkolepá oslava narodenín! Ego, Miro Jaroš aj Karin Majtánová blahoželali k výročiu Lombardi Fashion House!

8.6 2024 14:15

Netky boli hosťom na veľkolepej párty 10. výročia značky Lombardi Fashion House a 60-tky jej šéfa Jozefa Grondžáka. Módny dizajnér pozval na veľkolepú párty v reštaurácii Bistric v Záhorskej Bystroci stovku hostí. Pozrite si reportáž a blahoželania od rapera Ega, speváka Mira Jaroš, herca Števa Martinoviča, gitaristu Davida Bíleka aj moderátorky Karin Majtánovej! Dozviete sa aj, čo mu darovala herečka Zuzana Haasová aj ktorému hercovi značka Lombardi zachránila svadbu!

Otvor článok

Atentát na premiéra SR Róberta Fica z iného pohľadu. Rozhovor s ex-operátorom SKSS armády CZ v novej reláciii Uhol pohľadu. VIDEO

6.6 2024 18:00

V novej relácii spravodajského portálu Netky.sk s názvom Uhoľ pohľadu sme sa rozprávali s hosťom Tomáš Král ex-operátorom 601. skupiny SKSS armády Českej republiky o atentáte na premiéra SR Roberta Fica.

Otvor článok

REPORTÁŽ: Ako oslavujú MDD Ego, Peter Cmorík či Anita Soul? Všetci vyskúšali nový lunapark Šmolkovia!

1.6 2024 13:30

Dokonalú oslavu Dňa detí pripravil zábavný park Šmolkovia Magický svet, ktorý otvoril vonkajší lunapark! Okrem Šmolkovskej dedinky a zábavy vo vnútri si v bratislavskom Sport Mall môžu rodičia aj deti užiť atrakcie aj pod holým nebom. Na slávnostnom otvorení vystúpilo obľúbené Spievankovo. Pozrite si reportáž Netiek - raper Ego, soulová diva Anita Soul a speváci Peter Cmorík či Robo Papp nám prezradili, ako oslavujú MDD!

Otvor článok

REPORTÁŽ: Jozef OKLAMČÁK po prílete z čínskeho ŠANGHAJA na TOP MÓDE 2O24 v KROMĚRIŽI

31.5 2024 09:05

KOMĚŘÍŽ - Minulý víkend sa v KROMĚRIŽI konal už 19.ročnik, jednej z najprestížnejších módnych prehliadok v Českej republike TOP MÓDA 2O24. Organizátorom tohto podujatia bol Zdenek KRČ a jeho agentúra FATIMA, ktorý je zároveň viceprezidentom ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA pre ČR.

Otvor článok

Atentát na premiéra SR Róberta Fica z iného pohľadu. Rozhovor s ex-operátorom 5. pluku špeciálneho určenia (OSSR) v novej relácii Uhol pohľadu. VIDEO

30.5 2024 17:00

V novej relácii spravodajského portálu Netky.sk s názvom Uhoľ pohľadu sme sa rozprávali s hosťom Romanom ex-operátorom 5. pluku jednotky špeciálneho určenia armády SR o atentáte na predsedu vlády Roberta Fica.

Otvor článok

REPORTÁŽ: Pastor Adrián Šesták na Street Gospel Tour v Petržalke hovoril o potrebe zmierenia s Bohom

27.5 2024 20:00

V bratislavskej Petržalke sa v piatok 17. a v sobotu 18. mája 2024 uskutočnilo kresťanské podujatie s názvom Street Gospel Tour, ktorú vo vybraných slovenských mestách organizuje organizácia Misia Slovensko.

Otvor článok

REPORTÁŽ: PML sa tentokrát konala v Nitre. Vidieť sme mohli zápasy v thajskom boxe a K1 v ringu aj MMA zápasy v klietke

27.5 2024 12:40

NITRA - Organizácia PML po prvý krát zamierila do Nitry so svojim desiatym galavečerom. Diváci sa mohli tešiť na legendu domácej MMA scény Ivana Buchingera, najlepšieho domáceho postojárskeho zápasníka Milana Paleša, víťaza Oktagon Underground Matouša Kohouta alebo domácich zápasníkov ako Matúš Arpáš alebo Štefan Meszároš! Počas večera si diváci užili skvelú audiovizuálnu show, kde počas 1 večera uvideli zápasy v thajskom boxe a K1 v ringu a MMA zápasy v klietke!

Otvor článok

RFA Poľsko, Sosnowiec: LIVE priebeh a VÝSLEDKY

25.5 2024 19:45

Presunťe sa snami do poľského mesta Sosnowiec a vychutnajte si dávku akcie naživo

Otvor článok

EXKLUZÍVNE: Herecká diva Zdena Studenková oslávila okrúhlu 70-ku, Netkám prezradila, aký darček dostala od partnera! + VIDEO

24.5 2024 17:15

Najpopulárnejšia slovenská filmová, divadelná a televízna herečka a nestarnúca kráska Zdena Studenková oslávila životné jubileum 70 rokov. Pred pár dňami si prevzala ďalšíu prestížnu cenu a Netky boli pri tom! Pozrite si exkluzívny rozhovor, Zdena Studenková nám prezradila ako vyzerala oslava jej narodenín aj čo dostala od partnera Braňa Kostku!

Otvor článok

REPORTÁŽ: V nitrianskom Agrokomplexe sa uskutočnil 29. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu

23.5 2024 15:15

NITRA - Koniec mája patrí na výstavisku Agrokomplex už tradične strojárstvu a technike. V dňoch 21. – 24. mája 2024 sa uskutočnil 29. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre. Výstavné haly boli naplnené novinkami zo sveta strojov, zvárania, hutníctva, automatizácie a mechanizácie. Odborní aj laickí návštevníci sa mohli tešiť aj na predstavenie inovatívnych vynálezov vysokých škôl a univerzít s technickým zameraním v rámci výstavy TECHFORUM.

Otvor článok

REPORTÁŽ: V Nitre sa konal Titan Fight Night 19 a my sme boli pri tom!

23.5 2024 10:46

NITRA - Nitrianska športová hala v sobotu (18. 5. 2024) privítala gladiátorov na Titan Fight Night 19. Priniesol mnoho zaujímavých súbojov a my sme boli pri tom.

Otvor článok

REPORTÁŽ: Boli sme na premiére filmu Prázdniny s Broučkem. Koľkokrát za deň sa tvorcom pokazil karaván?

14.5 2024 15:20

Chcete zažiť dokonalé Prázdniny s Broučkem? To je názov novej českej komédie, ktorú tvorcovia predstavili na nábreží Eurovea. Pozrite si reportáž Netiek a dozviete sa, ako si nakrúcanie užila česká herečka a speváčka Bára Poláková a jej filmová dcéra Barča Dragounová. Režisér filmu Jiří Matoušek a producent filmu Pavel Vácha nám prezradili, koľkokrát za deň sa Brouček pokazil aj aký adrenalín zažili!

Otvor článok

REPORTÁŽ: Pastor Enoch Adeboye ku Slovákom na Festivale života: „V tomto národe bude veľká radosť!“

13.5 2024 17:00

Pastor, ktorého v roku 2009 časopis Newsweek označil za jedného z najvplyvnejších ľudí na svete a je už celé desaťročia lídrom Redeemed Christian Church of God (RCCG), bol jedným z rečníkov na Festivale života, ktorý sa uskutočnil v apríli v Bratislave.