Právne dokumenty

Obchodné podmienky poskytovania služieb


I. ÚVODNÉ USTANOVENIA


II. ZÁKLADNÉ PODMIENKY VYUŽÍVANIA SLUŽIEB


III. REGISTRÁCIA A PRIHLÁSENIE POUŽÍVATEĽA


IV. VŠEOBECNÉ USTANOVENIA TÝKAJÚCE SA PLATENÝCH SLUŽIEB


V. DIGITÁLNE SLUŽBY NA NETKY.SK


VI. CENA A PLATOBNÉ PODMIENKY DIGITÁLNYCH SLUŽIEB NETKY.SK NAVYŠE


VII. POUŽÍVANIE OBSAHU ZVEREJNENÉHO NA NETKY.SK


VIII. PRÁVA A POVINNOSTI POUŽÍVATEĽA


IX. PRÁVA A POVINNOSTI PREVÁDZKOVATEĽA


X. OBMEDZENIE A ZRUŠENIE SLUŽIEB


XI. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV A SÚKROMIA POUŽÍVATEĽA


XII. ALTERNATÍVNE RIEŠENIE SPOROV


XIII. PRECHODNÉ A ZÁVEREČNÉ USTANOVENIAV Bratislave, dňa 20.6.2023 .

Registračné podmienky


Autorské práva

Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.

Spravodajstvo TASR

Spravodajstvo Netky.sk využíva spravodajstvo z databáz TASR, ktorých všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Spravodajstvo SITA

Spravodajstvo Netky.sk využíva spravodajstvo z databáz SITA, ktorých všetky práva sú vyhradené. Obsah zo zdroja SITA: Copyright 2008 SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Tento materiál alebo akékoľvek jeho časti nesmie byť zverejňovaný, vysielaný, spracúvaný na ďalšie šírenie, redistribuovaný a archivovaný bez výslovného súhlasu SITA.

Udelovanie súhlasu

Prevádzkovateľ ako oprávnený zástupca autorov článkov si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov označeným © Netky.sk, ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona