V novej českej komédii sa budú oslavovať narodeniny s E. Holubovou a T. Klusom

NETKY.SK • 6 December 2022, 19:00 • 2 min
V novej českej komédii sa budú oslavovať narodeniny s E. Holubovou a T. Klusom

BRATISLAVA - Začiatkom budúceho roka sa návštevníci kín budú môcť naladiť na humornú nôtu. Do slovenských kín príde nová česká komédia Želanie k narodeninám. V jej obsadení figurujú známe tváre - Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Jaroslav Plesl, Matěj Hádek, Simona Babčáková, ale aj spevák Tomáš Klus.

slovakia

left justify in out

Filmová novinka príde do slovenkých kín 19. januára. Mamička, babička, ale predovšetkým vládkyňa rodiny Líba, ktorú stvárňuje Eva Holubová, sa chystá vo filme osláviť okrúhle narodeniny. Tie vždy trávi v rodinnom kruhu, ale o tom, koľké v poradí to práve sú, sa v rodine nahlas nehovorí. Syn Petr sa rozhodne, že prvýkrát po rokoch nebude oslavovať narodeniny s matkou. Predstiera chorobu a z rodinnej oslavy sa vyhovorí. Zdanlivo nevinná lož spustí lavínu nečakaných udalostí, veľká rodina sa namiesto pokojnej oslavy okrúhlych narodenín ocitne na ceste, kde jedna nepredvídateľná situácia predbieha druhú. "Do našich kín mieri komédia o tom, ako sa rodinná oslava môže zvrtnúť na divokú jazdu, pri ktorej si nikto nemôže byť istý vôbec ničím," avizuje distribučná spoločnosť.

 

img

 

Réžie filmu sa ujala slovenská tvorkyňa romantických komédií Marta Ferencová, ktorá má na svojom konte snímky ako Všetko alebo nič či V lete ti poviem, ako sa mám. Pred rokom v predvianočnom čase bodovala v Česku aj na Slovensku s komédiou Želanie pre Ježiška. "Práve s jej producentom Adamom Dvořákom znova spojili sily a napísali scenár k Želaniu k narodeninám. Snímka na úspešného predchodcu nijako nenadväzuje, sledujeme nový príbeh s novými postavami a spoločným menovateľom zostáva len želanie, ako naznačuje už názov. Tiež ich však spája fungujúci humor," dodáva PR manažér distribučnej spoločnosti Continental film Peter Gašparík.

 

Trailer: www.youtube.com/watch?v=TPScOXZwE7Q twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies