Na jubilejnom PML si sily zmerajú trenčianski víťazi. Pod Zobor mieri aj obávaný bombardér!

NETKY.SK • 24 Apríl 2024, 15:27 • 2 min
Na jubilejnom PML si sily zmerajú trenčianski víťazi. Pod Zobor mieri aj obávaný bombardér!

Zo svojich zápasov pod Hradom Matúša Čáka vyšli úspešne a navyše bez zranení. Po víťazných zápisoch si ale nedopriali voľno, ale nabehli hneď do ďalšej prípravy. Matúš Arpáš (5-1) a Giorgi Gogotchuri (5-3) sa po zhruba mesiaci opäť predstavia na rovnakom turnaji. Tentoraz budú na podujatí organizácie PML zdieľať jednu klietku spoločne.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Matúš Arpáš sa v polovici apríla vrátil do profesionálneho kolotoča po pauze zapríčinenej zdravotnými komplikáciami. Tréningový partner elitných mien ako Ronald Paradeiser (19-8) či Martin Buday (13-2) zviedol náročnú bitku s Emmanuelom Binyetom (5-4). Vychýrený špecialista v boji na zemi dokázal po troch kolách presvedčiť dvoch bodových rozhodcov, vďaka čomu si pripísal už piaty kariérny triumf. Účastník tretej série reality šou OKTAGON Výzva sa vôbec po prvý raz musel spoliehať na verdikt arbitrov.
 
So zdvihnutou rukou odchádzal z trenčianskej klietky taktiež Giorgi Gogotchuri. Gruzínec už v prvom kole donútil odklepať skúseného ostravského patriota Jana Širokého (13-18). Na československej pôde má aktuálne vyrovnanú bilanciu, keďže v júli pod holým nebom na pražskej Štvanici nestačil na Akonneho Wanlissa (8-2). Štyri víťazstvá zaknihoval po submisii, takže všetko nasvedčuje tomu, že v Nitre nás čaká súboj dvoch kvalitných zemiarov.

Pod Hradom Matúša Čáka sa mal pôvodne predstaviť taktiež Radovan Úškrt (8-4), no z plánovaného vystúpenia musel nakoniec odstúpiť. Šrámy si však stihol dať dokopy a fanúšikovia ho preto v akcii uvidia na konci mája. Účastník vlaňajšej miliónovej pyramídy Tipsport Gamechanger je obávaným bombardérom, o čom svedčí vizitka ôsmich knokautov, z ktorých až sedem doručil hneď počas prvej časti zápasu.

Jubilejné desiate podujatie PML je naplánované na 24. máj 2024. Hostiť ho bude Mestská športová hala v Nitre. Do akcie sa vráti legenda domácej scény Ivan Buchinger (41-9), nežné pohlavie bude zastupovať obľúbená Veronika Smolková (3-3) a chýbať nebude ani Matouš Kohout (9-7). Vstupenky k dispozícii v sieti predpredaj.sk.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
OKTAGON MMA, Zdroj foto: OKTAGON MMA
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies