Zuzana Čaputová vzdala hold Petre Vlhovej za jej dnešný úspech

NETKY.SK • 20 Marec 2021, 18:36 • 2 min
Zuzana Čaputová vzdala hold Petre Vlhovej za jej dnešný úspech

SLOVENSKO - Zuzana Čaputová poďakovala Petre Vlhovej za jej dnešné umiestnenie.

slovakia

left justify in out

Prezidentku potešil úspech slovenskej reprezentantky Petry Vlhovej, ktorá v Lenzerheide získala veľký krištáľový glóbus. Zuzana Čaputová to uviedla na sociálnej sieti.

 

img

 

"Petra, ďakujeme," napísala Zuzana Čaputová. Spomenula, že telefonovala s Petrou Vlhovou,  a poďakovala  jej za výnimočnú reprezentáciu Slovenska, a za skvelé výkony počas celej sezóny, ktoré podľa jej slov "všetkým v tomto náročnom období prinášali radosť a stali sa symbolom odhodlania, vytrvalosti a nezlomnej vôle".

 

img


"Zisk Veľkého krištáľového glóbusu je mimoriadnym úspechom v histórii slovenského športu. Petre som zaželala veľa ďalších úspechov, síl, energie a pevného zdravia. Teším sa na naše osobné stretnutie," zakončila prezidentka svoje verejné poďakovanie.

 

Prečítajte si tiež: Obrovský úspech Petry Vlhovej! Získala veľký krištáľový glóbus v Lenzerheidetwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies