Volejbal-ženy: VKP Bratislava - Slávia EU 2:3 v druhom zápase finále extraligy

NETKY.SK • 19.04 • Čítanie 2 min

BRATISLAVA - Volejbalistky bratislavskej Slávie EU včera zdolali v druhom zápase finále play off Niké extraligy hráčky VKP 3:2. V stredu 26.4 môžu doma rozhodnúť o zisku titulu.

slovakia

left justify in out

Volejbalistky bratislavskej Slávie EU včera zdolali v druhom zápase finále play off Niké extraligy hráčky VKP 3:2. V sérii hranej na tri víťazstvá vedú 2:0. V stredu 26.4 o 19.00 h môžu doma rozhodnúť o zisku titulu. Dramatický prvý set sa stal korisťou VKP v pomere 25:23, ďalší však patril slávistkám po výsledku 25:15. Domáce boli v treťom úspešnejšie, no štvrtý a piaty zvládli hostky a otočili vývoj stretnutia.

 

Slávistky môžu v boji o Pohár Hildy Mazúrovej načať už tretiu desiatku majstrovských titulov, ženská zložka VKP bojuje o svoj premiérový triumf medzi elitou. VKP už jednu trofej v tejto sezóne má z finále Niké Superfinále Slovenského pohára.

 

Niké extraliga - finále play off Niké extraligy, druhý zápas /na 3 víťazstvá/: VKP Bratislava - VK Slávia EU Bratislava 2:3 (23, -15, 16, -22, -9) 134 minút, rozhodovali: Juráček, Moravčík /na zápasy: 0:2/.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nemček Marek

Jeseň
JESEŇ SKONČÍ O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona