Matovič: „Roky som nedovolenkoval, lebo som bojoval so smeráckou mafiou o Slovensko."

NETKY.SK • 24 August 2022, 15:19 • 2 min
Matovič: „Roky som nedovolenkoval, lebo som bojoval so smeráckou mafiou o Slovensko."

BRATISLAVA - Vyhlásil minister financií a šéf hnutia OĽaNO na sociálnej sieti s tým, že teraz nebude skákať tak, ako píska Sulík.

slovakia

left justify in out

Verejnosť informoval, že naposledy bol s rodinou na dovolenke, keď mala jeho mladšia dcéra Klára 9 rokov a staršia  Rebeka 13. Aktuálne má mladšia 13 a staršia 17 rokov, pričom Matovič údajne bude rád, ak sa ešte k nim na nejakú spoločnú letnú dovolenku pripojí. 

 

„Pripraviť rodinu o rodinné dovolenky, lebo tatko musí bojovať najprv voči mafii, ktorá štát ovládla a potom voči tým, ktorí ju chcú silou-mocou späť, je hlúpe. Ja som to urobil a do smrti si to budem vyčítať," napísal vo svojom najnovšom príspevku. 

 

obrazok

 

„S babami sme si preto povedali, že na konci prázdnin pôjdeme na blind do Španielska – letenka zvlášť a ubytko kde príde, tak sme boli naposledy a máme to tak radi. Keď potom prišiel kolega so svojím obsesívnym ultimátom, opäť som stál pred otázkou, či uprednostním baby, alebo budem tancovať, ako ujo píska. Som rád, že baby mu tentokrát dali KO v prvom kole a ja som s radosťou neprotestoval,“ uviedol Matovič.

 

O Sulíkovi

 

„Kolegovi niet pomoci. Od prvej chvíle sa začal správať ako opozícia vo vlastnej vláde bez ohľadu na to, že demoralizoval v očiach verejnosti svojich kolegov v najťažších chvíľach, aké Slovensko zažívalo. Od začiatku robil kroky, ktorých jasným cieľom bolo vládu povaliť skôr či neskôr. Pred rokom sme mu na poslednú chvíľu plán prekazili, keďže s mojím samopokorením vôbec nepočítal. Z plánu však neuhol. Strategicky následne rozbil Za ľudí, získal tak blokačnú väčšinu … a prišiel s vydieraním, o ktorom veľmi dobre vie, že je nesplniteľné."

 

img

 

 „Vopred bol upozornený, že vydieraniu tentokrát už neustúpime, ale napriek tomu to spravil. To môže urobiť len niekto, koho cieľ je naozaj vládu povaliť. Do boja vytasil dva kľúčové “dôvody”. Pomoc rodinám za 1,2 miliardy eur, hoci veľmi dobre vie, že to mohol kedykoľvek vetovať … a dobrovoľne to neurobil. Takže blaf. Druhý “dôvod” je vraj rozvrat verejných financií - len zabudol zodpovedať základnú otázku - ako môžu byť rozvrátené verejné financie, keď štátny rozpočet mal o 1/3 nižší deficit ku koncu júla ako v úplne bezkrízovom roku 2019. Takže opäť blaf … a teraz sa navyše ešte ponúkol do role obete. Až perverzne prešpekulované, uviedol predseda  OĽaNO. 

 

img

 

O Hlase a PS

 

Minister financií tiež dodal, že obdivuje všetkých a „najmä Eda," že to so Sulíkom ešte nevzdali. Podľa neho on s ministrom hospodárstva skončil už dávno. Taktiež spomenul Denník N, ktorý má protežovať liberálov a hnutie PS, z ktorého vyšla prezidentka Zuzana Čaputová. 

 

„Dnes vieme, že to tak naozaj je. Denník N(enávisť), stranícky to denník PS, spustil dennodennú masáž mozgov o prijateľnosti mafie z Hlasu … čuduj sa svete … v koalícii Hlas, SaS a PS. Nevadí, že Pelle je rovnaký zlodej, že verne mafii 18 rokov slúžil, že bral úplatky a kryl všetky zločiny. Už nevadí smrť Jána a Martiny. Odporné," napísal a dodal, že verí, že „ľudia na Slovensku vedia, kde je pravda, pretože dúfa, že nie sú hlúpi."

 

Prečítajte si tiež: Sulík: „Naď je pre Slovensko nebezpečný." Čo s tým majú Geissenovci?

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Ida Zeleznikova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies