FABRIQ 5 spoznal zlatý klinec večera. Fodora doma vyzve o vlások skúsenejší Poliak

NETKY.SK • 28 Máj 2024, 08:30 • 2 min
FABRIQ 5 spoznal zlatý klinec večera. Fodora doma vyzve o vlások skúsenejší Poliak

V polovici júna si bude môcť organizácia FABRIQ MMA odškrtnúť zo zoznamu navštívených slovenských miest Nové Zámky. Podobne ako v Trenčíne a Trnave, aj na juhu republiky dostane príležitosť predviesť sa divákom vo svojom rodisku viacero dobre známych domácich mien. S podporou tribún môžu rátať Tomáš Vojtela (0-0), Róbert Koky (2-0), Denis Gondžala (2-5) a v neposlednom rade účastník hlavného zápasu večera František Fodor (10-7).

slovakia

left justify in out

Veterán OKTAGON MMA je súčasťou organizácie vystupujúcej pod žlto-čiernou vlajkou od jej počiatkov. V roku 2016 sa zúčastnil prelomovej prvej série reality šou VÝZVA. Na konte má skalpy mien ako Jakub Bahník (9-5), Tomáš Fiala (7-7) či Vladimir Šikič (12-3-1). Posledného menovaného v septembri porazil už po necelých štyroch minútach úvodného kola, keď Chorvátovi nedovolil v boji pokračovať lekár.

V dohodnutej váhovej kategórii do 73 kilogramov sa mu na domácom území postaví Adrian Kepa (11-8). Poliak doposiaľ stihol medzi profesionálmi absolvovať o dve profesionálne vystúpenia viac. Poltucet protivníkov ukončil pred časovým limitom, troch knokautoval hneď počas prvej časti konfrontácie. Československí priaznivci si ho môžu pamätať z turnaja OKTAGON 44 v Oberhausene, kde mu trojzápasovú šnúru bez prehry pretrhol Hafeni Nafuka (9-1).
 
Turnaj FABRIQ 5 je naplánovaný na 15. jún 2024 a jeho dejiskom bude Športová hala Milénium. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie známe tváre ako Tibor Balázs, Stevan Nikolič či Tomáš Cigánik. Vstupenky sú k dispozícii v sieti predpredaj.sktwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies