Úsek D1 Bratislava - Senec už JE OBOJSTRANNE PREJAZDNÝ aktuálne od 16:48 hod

NETKY.SK • 20 November 2023, 17:15 • 2 min
Úsek D1 Bratislava - Senec už JE OBOJSTRANNE PREJAZDNÝ aktuálne od 16:48 hod

SENEC / BLATNÉ - Pri diaľnici D1 v úseku medzi Sencom a Blatným unikla nebezpečná látka, a preto bola diaľnica uzavretá.

slovakia

left justify in out

Dnes, krátko pred 15.30 h polícia prijala na linke 158 informáciu o poškodení bio plynovej stanice, v dôsledku ktorej došlo k úniku prudko jedovatej chemickej látky. K úniku látky došlo v blízkosti 28,5 km diaľnice D1 v úseku medzi Sencom a Blatným.

Z uvedeného dôvodu došlo aj k obojsmernému uzavretiu diaľnice D1 zo strany dopravných policajtov.

Mesto Senec na sociálnej sieti informuje, že pri bioplynovej stanici cestou na Svätý Martin pravdepodobne praskla nádrž, z ktorej sa vyliala tekutina. "Mesto informovalo príslušné inštitúcie a úrady. Situáciu riešia hasiči a Okresný úrad Senec koná ďalšie kroky," spresnila samospráva.

 

Z operačného strediska Hasičského a záchranného zboru potvrdili, že na mieste zasahovali hasiči. Bio plynová stanica už je aktuálne opravená a diaľnica D1 je opäť prejazdná.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj / Facebook, samospráva mesta Senec, Foto: redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies