Aj po rokoch im to stále klape! Toto je recept na dlhé manželstvo podľa Mateja Landla

NETKY.SK • 17 Január 2019, 08:39 • 2 min
Aj po rokoch im to stále klape! Toto je recept na dlhé manželstvo podľa Mateja Landla

BRATISLAVA - Slovenský herec Matej Landl má podľa vlastných slov zaručený recept na dlhé a šťastné manželstvo.

slovakia

left justify in out

„Keďže manželka robí v zdravotníctve a ja som herec, často máme dni, keď sa doma míňame. Manželka mi píše len odkazy, lebo odchádza už o šiestej ráno z domu do ordinácie a ja potom idem trebárs na filmovačku, na ktorej som tri dni a stretneme sa až potom. Raz mi takto povedala, že ‘Ty počuj, ja som ťa vlastne už osem dní nevidela!‘ Takže verím, že nám naše manželstvo dlho vydrží,“ zasmial sa Landl.

 

img

Spoločné chvíle si však potom o to starostlivejšie plánujú. „Už v tejto chvíli máme napríklad s kamarátmi dohodnutý termín letnej dovolenky. Pôjdeme všetci spolu na loď. V posledných rokoch sme sa zaľúbili do plachetníc, tak sa na to už veľmi tešíme,“ prezradil známy herec.


Oddych bude sympatický Bratislavčan skutočne potrebovať. Vyzerá to totiž, že ho v práci čaká celkom nápor. „V Divadle Astorka, ktorého som stálym členom, budem síce skúšať až v septembri, no na Markíze pokračuje Horná Dolná, podpísali sme kontrakt na celý tento rok, malo by sa vraj natočiť 24 ďalších dielov, sú tam najatí noví scenáristi a storylinisti a permanentne robím aj dabing, takže bude toho dosť. A okrem toho mám ponuky do dvoch filmov. Viktor Csudai, s ktorým sme pred štyrmi rokmi nakrútili film Vojtech, teraz pripravuje jednu novinku, v ktorej by som mal hrať, už má hotový scenár a rysuje sa mi ešte rola v jednej bláznivej komédii, ktorej autorom je zas Sáva Popovič,“ vymenoval Landl.

 

img
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies