Žiadna potrava to teda nebude: Siváka vyzve o titul jedna z najväčších nádejí českého MMA!

NETKY.SK • 19 Marec 2024, 08:29 • 2 min
Žiadna potrava to teda nebude: Siváka vyzve o titul jedna z najväčších nádejí českého MMA!

Český šampión Václav Sivák je medzi profesionálmi naďalej neporazený. Po úspešnom debute v poľskej KSW sa opäť vracia na domácu scénu a vo svojej ďalšej titulovej obhajobe sa predstaví na RFA 16 v Opave.

slovakia

left justify in out

Jeho súperom bude MMA bojovník Adam Król, ktorý medzi profesionálmi doposiaľ ešte neprehral. Zápas Sivák vs. Król sa uskutoční 13. apríla. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.

 

Dve úplne odlišné disciplíny
Titulový súboj vo váhe do 66 kilogramov bude pod pravidlami K1, čo bude pre mladého Króla veľký skok. Na rozdiel od MMA totiž vôbec nebude môcť uplatniť svoju zem a navyše sa bude musieť adaptovať na veľké rukavice. S výnimkou jednej submisie však doposiaľ všetkých svojich súperov v MMA knokautoval a do zápasu so Sivákom rozhodne nejde predať kožu zadarmo.

Na druhej strane však bude stáť ostrieľaný a doposiaľ medzi profesionálmi nezdolaný Václav Sivák, proti ktorému odmietlo zápasiť množstvo kvalitných európskych bojovníkov. Napriek tomu, že pod hlavičkou RFA s výnimkou knokautu Tokhtarova všetkých súperov zdolal až na body, išlo o dominantné výkony. Doposiaľ ho žiadny súper v tejto organizácii nedokázal ohroziť a nič podobné si český BadBoy nepripúšťa ani v aprílovom zápase.

Po zvýhodnených lístkoch sa len tak zaprášilo
Vždy keď nastúpi do zápasu Václav Sivák, celá hala je postavená na nohách. U fanúšikov domácej scény si vytvoril povesť neporaziteľného zabijaka a o jeho zápasy je veľký záujem. Po ohlásení jeho účasti na RFA 16 v Opave išli vstupenky na dračku a v súčasnosti už je k dispozícii už len posledná vlna zvýhodnených lístkov za 419 českých korún.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
RFA, Zdroj foto: RFA/Matúš Zeťák
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies