Obľúbený moderátor TA3 zmizne z obrazoviek. Za alkohol za volantom si dnes vypočuje rozsudok

NETKY.SK • 7 Máj 2021, 07:32 • 2 min
Obľúbený moderátor TA3 zmizne z obrazoviek. Za alkohol za volantom si dnes vypočuje rozsudok

BRATISLAVA - Moderátor TA3 Noro Dolinský skončil v cele predbežného zadržania po tom, ako ho v Bratislave zastavila policajná hliadka a pri dychovej skúške nafúkal 1,77 promile alkoholu v krvi.

slovakia

left justify in out

Incident sa odohral v utorok večer. Okrem toho, že si zavaril o poriadny problém a na krku má žalobu, tento exces mu spôsobil aj problémy v práci. Okrem moderovania správ počas týždňa, viedol aj nedeľnú reláciu V Politike.

 

Treba povedať, že politické debaty boli v jeho prípade vždy vyvážené a vysoko profesionálnej úrovni. Ako uviedol portál topky, zamestnávateľ ho stiahne z televíznych obrazoviek.

 

Politickú reláciu bude dočasne moderovať výkonná riaditeľka programu a spravodajstva Televízie TA3 Zuzana Martináková. S najväčšou pravdepodobnosťou ho televízia nahradí úplne a vo vysielaní nahradí úplne novom tvárou. O prácu v TA3 by však úplne prísť nemal.

 

„S Norom Dolinským, ktorý pracuje pre TA3 viac ako 10 rokov a na moderátorskej pozícii odviedol skvelú prácu, budeme hovoriť o možnosti ďalšieho uplatnenia v televízii, mimo kamier, v najbližších dňoch,“ povedala pre topky riaditeľka komunikácie a strategického rozvoja TA3 Oľga Dúbravská.

 

Jeho prípad sa rieši v tzv. super rýchlom konaní. Noro Dolinský sa dnes o 10:00 hodine postaví pred sudcu Okresného súdu Bratislava II. a vypočuje si verdikt.

 

Prečítajte si tiež: Dráma v priamom prenose. Moderátor TA3 Dolinský skolabovaltwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies