Víťazka Superstar 2018, Tereza Mašková, všetkým praje krásne Vianoce: Užívajte si rodinu a dávajte na seba pozor

NETKY.SK • 24 December 2018, 09:00 • 2 min
Víťazka Superstar 2018, Tereza Mašková, všetkým praje krásne Vianoce: Užívajte si rodinu a dávajte na seba pozor

BRATISLAVA - Víťazka Československej Superstar 2018 Tereza Mašková ešte v novembri vydala prvý album - kolekciu piesní, ktoré spievala v priebehu speváckej súťaže.

slovakia

left justify in out

"Nie som smutná, že tam nie sú vlastné veci, pretože sme si hovorili, že by bolo fajn sa pripomenúť, že vďaka Superstar a týmto veciam som ľuďom vstúpila do obývačiek, začali ma registrovať," povedala pre 22-ročná Mašková, výrazný hlas, ktorý spoznala česká hudobná scéna v roku 2018 aj vďaka interpretácii hitu One Night Only preslávený Jennifer Hudson.

 

Dievčina, ktorej poznávacím znamením sa stali ružové vlasy, stihla tento rok vydať aj debutový singel New Me. Jeho autormi sú Jana Infeldová a Jan Vávra zo skupiny Jananas, zvukovo na ňom spolupracovali Jonathan Owusu-Yianomah a Oliver Žilák. Song prináša dve posolstvá. "Človek má pocit, že niečo alebo niekoho hľadá, ale aby to našiel, najskôr musí nájsť sám seba. To druhé je, že na seba často počúvame nepravdivé veci, 'špinu', za ktorú nás ľudia odsúdia, ale človek vie, aký je, ako by sa zachoval, odkaz znie, aby ľudia nedávali na klebety," vysvetľuje k pesničke, ktorú sprevádza videoklip s rozprávkovým námetom, v ktorom sa Tereza objaví aj s vlčicou Miou. "Tá si to užívala zo všetkých najviac, bolo to veľmi príjemné," spomína speváčka na nakrúcanie videoklipu, ktorý vznikal v pôsobivých lokalitách. Ako prezradila milovníčka zvierat, ktorá ma doma dve čivavy Karla a Pierra, natáčalo sa pri vodopáde v Krkonošiach, pri zámku Slapy či v Prokopskom údolí v Prahe.

 

 

"Na Vianoce sa veľmi teším, mám veľmi veľa koncertov, každé mesto má iné tradície a vianočné trhy inak poňaté, sú iné výzdobou, hlavne sa teším, že tie mestá navštívim a tiež sa teším na rodinu, po dlhej dobe budeme všetci spolu," prezradila Mašková, ktorá počas vianočných sviatkov bude relaxovať v rodnom Třinci a tradične bude pozerať napríklad kreslenú rozprávku Polárny Expres s peknými pesničkami, ale aj klasiku Tri oriešky pre Popolušku či Mrázika.

 

Zážitkové darčeky svojim blízkym síce nedopraje, ani sama nevyhľadáva prekvapenia napríklad v podobe zoskoku s padákom kvôli extrémnemu strachu z výšok. Wellness či víkendový pobyt si však ako darček pod stromček vie predstaviť. Nič zlé nevidí ani v tom, keď nejaký zúfalec vloží peniaze do obálky. "Teraz si hlavne prajem, aby som bola s rodinou, už štyri roky oslavujeme Vianoce všetci spolu, 12 ľudí je v jednom byte, takže hrozne sa na to teším, pretože nemám tú možnosť byť toľko s nimi. Tiež všetkým prajem krásne a pohodové Vianoce, hlavne aby ľudia boli na seba dobrí, užívajú si rodinu a dávajú na seba pozor, to je dôležité," odkázala svojim fanúšikom Tereza Mašková. V kruhu rodiny plánuje prežiť aj záver roka. "Celý život som s rodinou na Silvestra. Budeme na chate, veľmi ma to baví, pretože máme párty, počúvame staré pesničky a trsáme," uzavrela s úsmevom.

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies