Tomi Kid je opäť otcom, no svoju štedrosť ukázal aj deťom v nemocnici

NETKY.SK • 9 Jún 2020, 14:58 • 2 min
Tomi Kid je opäť otcom, no svoju štedrosť ukázal aj deťom v nemocnici

GALANTA - Tomi Kid Kovács prežíva veľmi radostné chvíle. Športovec sa totiž stal opäť otcom a ostatní sa tešia aj z jeho dobrosrdečnosti. V nemocnici v Galante totiž daroval deťom darčeky.

slovakia

left justify in out

 

Tomiho Kida Kovácsa čakajú ďalšie otcovské povinnosti. Jeho manželka Dominika mu privedla na svet ďalšie dieťa. Radostnú novinu zverejnili na sociálnej sieti Instagram.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomi KID Kovács (@tomikid_official),

 

Jeho manželka Dominika rodila v nemocnici v Galante, aby sa im Tomi poďakoval za starostlivosť, dostali od neho na pôrodníckom oddelení štedré darčeky. 

 

Pomoc aj v jeho klube

Svoje veľkolepé srdce prejavuje Tomi stále, napríklad aj tým, že v jeho klube má chlapcov, ktorí nemali príliš ľahký život.

V jeho klube je napríklad boxer z detského domova, ktorý má sedemnásť súrodencov, otec im zomrel a mama je vo väzení. Potom bývalého narkomana, ktorý sa našťastie zo závislosti dostal a dnes je vicemajster Slovenska. Chlapca, ktorý prekonal rakovinu semenníka a o jedenásť mesiacov po vyliečení sa získal bronz na mládežníckych majstrovstvách Európy.

 

"Naozaj v niektorých prípadoch som ja ten, kto tých chlapcov vychováva," povedal Tomi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomi KID Kovács (@tomikid_official),

 

Pred rokom ich potrápil osud

Manželka Tomiho Kida ale pred rokom v deň 31.12.2018 potratila. "Mysleli sme si, že takéto niečo sa stať nemôže. Obaja sme zdraví a športovci, niesli sme túto situáciu naozaj zle," povedal Tomi. 

 

Počas roka sa tak snažili na to zabudnúť, venovať sa naplno profesii. 

 

"Môj mentálny kouč mi povedal, že skrátka, čo má prísť príde," zdôveril sa Tomi.

 

Na bábätko sa tešil aj ich syn Kristián. 

 

Po trápení - radostná novina 

Po tom, čo sa rodinke udialo, nastalo obdobie trápenia. Teraz sa však tešia zo svojej novej ratolesti. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies