Si študent a v gamingu si doma? Nezmeškaj kvalifikáciu na Red Bull Campus Clutch!

NETKY.SK • 4 Október 2023, 10:00 • 2 min
Si študent a v gamingu si doma? Nezmeškaj kvalifikáciu na Red Bull Campus Clutch!

BRATISLAVA - Red Bull Campus Clutch, globálny turnaj pre univerzitných študentov, je späť! Až 6 000 tímov zložených zo študentov univerzít po celom svete sa zúčastní kvalifikácií globálneho turnaja v hre VALORANT. Približne 50 víťazných celkov z národných finále sa potom stretne v súbojoch tvárou v tvár v tureckom Istanbule na v poradí treťom Red Bull Campus Clutch World Final.

slovakia

left justify in out

O tom, že minuloročná slovenská premiéra Red Bull Campus Clutch stála za to, niet pochýb, a súťažiaci si toto najväčšie celosvetové študentské e-športové podujatie istotne nenechajú ujsť ani tento rok. Šanca zasúťažiť si v jednej z najrýchlejšie rastúcich a najviac diskutovaných hier súčasnosti, VALORANT, tu nie je každý deň, a s ňou ani možnosť postúpiť na svetové finále do Istanbulu, kde okúsiš, aké je to súťažiť na svetovej scéne. Ak si to minulý rok premeškal, nezúfaj, vyskladaj si svoj 5-členný tím a registrujte sa ešte dnes, prvá kvalifikácia na Red Bull Campus Clutch 2023 už totiž klope na dvere!

 

Svoj tím registruješ pár klikmi na tomto odkaze.

Skvelá šanca sa ukázať pred svetom, nazbierať skúsenosti a zahrať si proti najlepším hráčom

 

Aj tak hodnotia Red Bull Campus Clutch minuloroční víťazi slovenského národného finále, ktorí sa prebojovali na svetové finále do Brazílie, z ktorého si odniesli nezabudnuteľné zážitky a skúsenosti na celý život. Prebojuje sa na tohtoročné finále tvoj tím?

 

„Samozrejme, najviac som si užil svetové finále, kde som osobne spoznal hráčov, ktorých som poznal iba pod ich herným menom. Do dnes na to spolu spomíname,“ okomentoval minuloročný víťaz národného finále Samuel Gall, ktorého hráči poznajú pod menom LaggS.

 

„Tímy by sa mali zúčastniť hlavne preto, aby si zahrali v offline prostredí, kam sa majú pomerne veľkú šancu kvalifikovať. Je to aj dobrá príležitosť ukázať sa v zahraničí,“ dodal LaggS, ktorý sa sa už s novým tímom teší na kvalifikáciu.


„Dúfam, že sa s Laggsom stretneme vo finále!“ dodal Martin Brečka, ktorý si, rovnako s novým tímom, tento rok zahrá pod menom WicketFruit. „Za mňa Red Bull Campus Clutch prekročil všetky očakávania a vytvoril nezabudnuteľné zážitky, ktoré nás budú sprevádzať celý život. Atmosféra, ktorá prebiehala počas celého turnaja, bola naozaj neopísateľná. Každý, kto má rád FPS hry, by si nemal nechať ujsť túto dokonalú príležitosť ukázať svoje schopnosti a porovnať sa s hráčmi z celého sveta. Je to skvelý spôsob, ako sa posunúť vpred a zlepšiť sa,“uzavrel WicketFruit.

 


Okrem skvelej atmosféry a nezabudnuteľných zážitkov, získa víťaz každého národného finále plne hradený postup na Svetové LAN Finále Red Bull Campus Clutch. A týmto zážitkom to rozhodne nekončí! Ešte väčším lákadlom je finančná výhra vo výške 20 000 EUR, ktorú si domov odnesie víťazný tím svetového finále. Oukej, tak teraz už naozaj nie je o čom.

 

Kvalifikácie sú otvorené pre všetkých a vôbec nezáleží na tom, či hráš súťažne alebo len z času na čas s kamarátmi. Uskutočnia sa už o pár týždňov, konkrétne 15. a 21. 10. 2023, a hrať sa bude v klasickom formáte 5v5. Ak teda nechceš zmeškať svoju životnú príležitosť, registruj sa ešte dnes.Všetky potrebné informácie o Red Bull Campus Clutch nájdete na tomto odkaze.Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Campus Clutch sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.

     twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Red Bull Campus Clutch Foto: Red Bull Content Pool
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies