Deň zdravia v OC Retro

NETKY.SK • 15 Marec 2023, 08:42 • 2 min
Deň zdravia v OC Retro

BRATISLAVA - Máte rešpekt pred onkologickými chorobami? Radi by ste bližšie spoznali svoj zdravotný stav? Dnes máte jedinečnú príležitosť!

slovakia

left justify in out

Ak dnes, 15.3.2023 navštívite v čase medzi 9:00-13:00 OC Retro, odborníci vám okrem ďalších vyšetrení bezplatne zmerajú krvný tlak, hlasdinu cukru a tukov v krvi a vy sa tak dozviete viac o svojom zdravotnom stave.

img

 

Prezidentka OZ NIE rakovine, Ing.Jana Pifflová-Španková, exkluzívne pre Netky.sk dnes ráno povedala: ,, Potvrdzuje sa nám, že informácie zachraňujú životy a teší nás, že o prevenciu je stále väčší záujem. Preto štartujeme tento rok naše zážitkové osvetové turné NIE Rakovine 2023 oveľa skôr. Už dnes, 15.3. v OC Retro. Prítomní budú naši edukátori z radov zachránených pacientov a neúnavní bojovníci proti rakovine, Patrik Herman a Bibiana Ondrejková. Premiéru bude mať naša nová obria maketa nafukovacích pľúc, ktoré majú veľkosť až 4 metre."

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Martin Petras
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies