Scéna ako z akčného filmu, vodič nezastal ani po varovných výstreloch

NETKY.SK • 13 Apríl 2022, 15:51 • 2 min
Scéna ako z akčného filmu, vodič nezastal ani po varovných výstreloch

BRATISLAVA – Bratislavskí policajti našli v stredu v dodávke smerujúcej z Maďarska 15 migrantov. Vodiča sa podarilo zadržať a obmedziť na osobnej slobode až po naháňačke. Nezastal ani po varovných výstreloch, neskôr z vozidla vyskočil. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

slovakia

left justify in out

Policajné hliadky spozorovali vozidlo Citroën Jumper, ktoré malo podľa oznámenia prevážať migrantov, krátko predpoludním na diaľnici D2 v úseku asi desať kilometrov pred hraničným priechodom s Českou republikou.

 

„Dopravní policajti začali vozidlo prenasledovať, avšak na opakované výzvy na zastavenie vodič nereagoval a v úteku pokračoval. Vodič v jazde vysokou rýchlosťou po diaľnici v smere na územie Českej republiky ohrozoval nielen svoj život a zdravie, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky,“ priblížil hovorca.

 

Vodič nereagoval ani na varovné výstrely. V úniku pokračoval a v bezprostrednej blízkosti policajného auta zo svojho vozidla vyskočil.

 

„Vozidlo Citroën v dôsledku tohto konania narazilo do policajného vozidla, ktoré poškodilo. Vodič sa dal na útek z miesta a smeroval do blízkeho lesa,“ uviedol Szeiff. Policajti z Malaciek muža prenasledovali aj v lese, kde sa ho podarilo zadržať a obmedziť na osobnej slobode. Migrantov odovzdali cudzineckej polícii.

 

 

 

Možno vás zaujme: Najvyšší súd SR potvrdil doživotie pre sériového vraha M. Lehotskéhotwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies