Od stredy môžu byť ubytovacie zariadenia otvorené v režime OTP

NETKY.SK • 15 Február 2022, 20:24 • 2 min
Od stredy môžu byť ubytovacie zariadenia otvorené v režime OTP

BRATISLAVA – Prevádzky poskytujúce hotelové služby, turistické a ostatné krátkodobé ubytovacie služby budú môcť od stredy 16. februára fungovať v režime OTP. Vyplýva to z novej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ).

slovakia

left justify in out

Režim na ubytovanie sa tak od stredy mierne uvoľní, keďže doteraz mohli hotelieri ubytovať záujemcov iba v režime OP+. To znamená zaočkovaných aj posilňujúcou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19 alebo tých, ktorí boli kompletne zaočkovaní a ochorenie prekonali menej ako pred 180 dňami. Dovolené bolo tiež ubytovať aj kompletne zaočkovaných alebo prekonaných, ktorí sa preukázali platným testom. Od stredy tak môžu hotelieri ubytovať kompletne zaočkovaných, tých ktorí ochorenie COVID-19 prekonali pred menej ako 180 dňami, ale aj ľudí s platným negatívnym PCR alebo antigénovým testom.

 

img

 

Možno vás zaujme: Hotely a reštaurácie sú poloprázdne pre opatrenia, ukázal prieskumtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies