Nečakané slová Karlosa Vémolu o nevere jeho ženy: Zavinil som to ja

NETKY.SK • 20 Január 2022, 11:00 • 2 min
Nečakané slová Karlosa Vémolu o nevere jeho ženy: Zavinil som to ja

Podviedla Ceterová Vémolu? Podviedol Vémola Ceterovú? Vrátili sa k sebe alebo nie? Okolo ich vzťahu je veľa otáznikov. Zápasník sa rozhodol odomknúť tajomnú komnatu a porozprával detaily.

slovakia

left justify in out

Ako to teda bolo s údajným milencom, ktorého Karlos menoval? Kto to vlastne je? 

„Ja neviem a nezaujíma ma to. Keď mi to bude chcieť povedať, tak to povie,“ povedal Vémola blesku.cz. Najprv ukázal prstom na svojho kamaráta Víta Kaisera. Práve on mal totiž slávnemu bojovníkovi „liezť do kapusty“.

 

 

„Konfrontoval som ho. Stalo sa, čo sa stalo, ale nepriznal to. Poslal som mu screenshoty, na to mi napísal, že toto nie je jeho telefónne číslo a ono to naozaj jeho číslo nebolo. Ospravedlnil som sa mu, nemám jasný dôkaz, či to bol on,“ priznal. Nevie vraj, o koho išlo a nevylučuje ani to, že mal vtedy naozaj pravdu. "Neviem, kto to bol, mohol to byť Kaiser s iným telefónnym číslom," dodal.

 

Opísal, ako to vtedy s jeho podozrením na neveru začalo. „Objavovali sa dary, vracala sa neskoro... Dlhodobo nemáme tajnosti, mám prístup do telefónu. Nikdy mi to nenapadlo, ale otvoril som ho a boli tam konverzácie, z ktorých je jasné, že sa s niekým stretáva,“ popísal Vémola s tým, že keď potom prišla Lela domov, konfrontoval ju. 

 

Slovenská modelka mu údajnú neveru priznala a neskôr vysvetlila, ako to s milencom naozaj bolo. Cestu k sebe našli, keď Vémola netrénoval, doma to nebolo zrovna najružovejšie a Ceterová  hľadala záchranu inde: „Párkrát ho videla. Obhajuje sa tým, že s ním nespala, len sa bozkávali a dostávala od neho darčeky,“ popísal Vémola. „Stalo sa to. Lele je to ľúto, mne ešte viac. Ak mi raz povie, kto to bol... to už je jedno. Asi sa necítila šťastná. Teraz už je to len na nej,“ povedal.

 

Vémola tiež priznal, že ho kvôli údajnému trestnému oznámeniu kontaktovala polícia. Podľa tej mala po napadnutí Lelu bolieť hlava. Karlos preto požiadal policajta, nech ju odvezie k lekárovi. Ten však odmietol s tým, že to nie je potrebné, čo sa Vémolovi nezdalo:  „Poznám svoju ženu, chodí k doktorovi aj keď má nádchu,“ dodal.

 

 

Vlastnú neveru Vémola popiera. „Do toho nikomu nič nie je. Nemal som na to dôvod. Bol som v presvedčení, že náš vzťah je dobrý. Narodil sa nám prvý syn, dlho sme sa snažili. Z mojej strany nebol dôvod stýkať sa s niekým iným. Ten rok bol najlepší, čo som s Lelou zažil,“ priznal Vémola.

 

Teraz zobral Vémola Ceterovú do Dubaja. „Nebola to dovolenka. Mal som tam plánovanú pracovnú cestu už tri týždne. Po tej situácii som vzal Lelu so sebou. Veľa vecí sme si vysvetlili a oddýchla si,“ vysvetlil.

 

 

Rysuje sa šťastný koniec? „Teraz je to predčasné, nepomáhajú tomu okolnosti. Zavinil som to ja, a bude to o tom, kedy to utíchne. Som rád, že som ju vzal do Dubaja, tam bol pokoj,“  opísal Vémola s tým, že pobyt v exotickej krajine si užili bez telefónu.

 

Prečítajte si: Telenovela Vémola má zaujímavý spád! Najprv údajné facky, potom Dubaj

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies