Na fotografii dobitého muža nie je Milan Lučanský, upozorňuje na ďalší hoax polícia

NETKY.SK • 4 Január 2021, 11:32 • 2 min
Na fotografii dobitého muža nie je Milan Lučanský, upozorňuje na ďalší hoax polícia

BRATISLAVA - Polícia upozorňuje na fotografie, ktoré sú niektorými užívateľmi sociálnej siete označované ako snímky, na ktorých sa má nachádzať bývalý prezident Policajného zboru Milan Lučanský.

slovakia

left justify in out

Fotografie zobrazujú inú osobu, ktorá sa v októbri 2020 stala terčom fyzického útoku. V súvislosti so šírením tejto dezinformácie polícia posudzuje trestnoprávnu zodpovednosť osôb, ktoré ju publikovali. Informoval o tom Policajný zbor SR vo svojom profile Hoaxy a podvody.

 

img

 

"Masovo ste nás upozornili na fotografie, ktoré sú niektorými užívateľmi sociálnej siete označované ako snímky, na ktorých sa má nachádzať bývalý prezident Policajného zboru Milan Lučanský. Toto tvrdenie sa nezakladá na pravde," vyvracia dezinformáciu polícia. 

 


Bývalý prezident Policajného zboru Milan Lučanský zomrel v stredu 30. decembra po tom, ako sa deň predtým v Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove pokúsil o samovraždu.

 

Mohlo by vás zaujímať: Minister vnútra prezradil odpoveď na dve dôležité otázky v súvislosti s generálom Lučanskýmtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies