Výborná správa! Z Ewy Farnej je dvojnásobná mama! Dieťatko dostalo prekrásne meno

NETKY.SK • 9 Marec 2022, 13:08 • 2 min
Výborná správa! Z Ewy Farnej je dvojnásobná mama! Dieťatko dostalo prekrásne meno

Svet česko-poľskej hudobnej scény sa rozrástol. Populárna speváčka Ewa Farna priviedla na svet druhé dieťa. Podľa všetkého sa bábätko narodilo už pred niekoľkými dňami, ale pre ostatných bola zatiaľ táto skutočnosť tajomstvom.

slovakia

left justify in out

Speváčka Ewa Farna sa stala dvojnásobnou matkou, porodila dievčatko, ktoré s manželom Martinom Chobotom pomenovali Ella.  

Dievčatko prišlo na svet už pred niekoľkými dňami, presný termín speváčka neuviedla. „Už pár dní žijeme v inej realite, ku ktorej dokážem napísať len “make kids, no war” (robme deti, nie vojnu),” oznámila príchod nového člena rodiny.  

 

 

Manželia vychovávajú aj syna Artura, ktorý sa narodil v lete 2019. Farna nedávno vydala nový album Umami, ku ktorému  by sa malo tento rok uskutočniť turné, a to v Českej republike a v Poľsku.  

 

Fotografiu, na ktorej Ewa plná dojatia sleduje svoju dcéru, ktorú drží v náručí, začali okamžite komentovať stovky ľudí. Ku gratuláciám sa pripojili aj známe tváre ako Veronika Arichteva, Zorka Hejdová, Barbora Strýcová.  twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies