Muzikál Čas ruží poctí v Bratislave návštevou aj samotný Karel Gott

NETKY.SK • 8 November 2017, 09:27 • 2 min
Muzikál Čas ruží poctí v Bratislave návštevou aj samotný Karel Gott

BRATISLAVA - Najočakávanejší muzikálový titul roka Čas ruží s hitmi Karla Gotta láka v Čechách množstvo divákov. Slovenskú premiéru bude mať 24. novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Muzikál, ktorý je poctou Karlovi Gottovi, pripravil scenáristicky a režijne Sagvan Tofi, ktorý jeho piesňam našiel nový život v romantickom príbehu plnom speváckych a hereckých výkonov.

slovakia

left justify in out

Bratislava zažije veľkolepú premiéru muzikálu na špeciálne pre tento večer pripravenej scéne, ktorá bude oveľa väčšia a vizuálne zaujímavejšia ako v domovskom Divadle Karlín. Slovenská verzia bude mať doslova obrie rozmery - 26 x 18 m, vrátane divadelných toční, živého orchestra, veľkoplošných projekcií takmer 200 m2 a tiež základných rekvizít známych z pražského predstavenia. Súčasťou scény bude aj cirkusantská maringotka či dokonca klasický hodový detský kolotoč.

 

Samotné obsadenie bude takisto hviezdne, v hlavnej mužskej úlohe sa predstaví osobne autor muzikálu Sagvan Tofi. Do Bratislavy už potvrdil svoju účasť v hľadisku aj samotný Karel Gott a vraj má pre svojich slovenských fanúšikov pripravené aj nejaké prekvapenie. Príbeh Času ruží odhaľuje tajomný príbeh starého obrazu, ktorý v sebe ukrýva osud jednej veľkej celoživotnej lásky. Je to príbeh, ktorý divákov dojme aj pobaví s množstvom známych hitov Karla Gotta: Když jsem já byl tenkrát kluk, Přijela pouť, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Korunou si hodím, Je jaká je, Když muž se ženou snídá. Všetky skladby ožívajú v nových muzikálových aranžmánoch a speváckom podaní hercov a spevákov s rešpektom, aký si zaslúžia.

 

„V predaji je už len necelých 1000 vstupeniek, tak sa teším, že bude opäť plno a že k nám po roku zavíta ďalší zaujímavý muzikálový titul, ktorý láka divákov. Pre tých, ktorí nemôžu cestovať do Prahy, ponúkneme, myslím, viac ako vylepšenú verziu aj u nás doma na Slovensku. Je pre nás cťou privítať na tomto predstavení osobne aj Karla Gotta, verím, že spolu zažijeme ďalší nezabudnuteľný a veľkolepý muzikálový večer,“ uviedla pre médiá promotérka slovenskej premiéry muzikálu Silvia Nemčovičová. 

 

Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk. TASR informoval PR manažér muzikálu Ján Kakaščík.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Sidorova

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies