Duel ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda si vyžiada dopravné obmedzenia

NETKY.SK • 31 Marec 2019, 09:42 • 2 min
Duel ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda si vyžiada dopravné obmedzenia

BRATISLAVA - Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia pre futbalové stretnutie ŠK Slovan – DAC Dunajská Streda, ktoré sa začíne dnes o 15:00 na štadióne na Tehelnom poli.

slovakia

left justify in out

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, na trase presunu fanúšikov aj v okolí štadióna, treba počítať s možnými čiastočnými dopravnými obmedzeniami. "Dopravné obmedzenia sa budú týkať predovšetkým Vajnorskej, Príkopovej, Victora Tegelhoffa, Bajkalskej, Tomášikovej, Trnavskej ulice a ulice Trnavská cesta," uviedla hovorkyňa. Dopravní policajti budú situáciu v cestnej premávke monitorovať a podľa jej vývoja budú pripravení operatívne reagovať.

Cieľom opatrení je zabezpečiť ochranu verejného poriadku, ochranu života, zdravia a majetku občanov, plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky pred, počas a po ukončení futbalového zápasu na území Bratislavy. Polícia žiada občanov, aby počas bezpečnostného opatrenia rešpektovali prípadné pokyny a výzvy polície a boli ohľaduplní voči ostatným občanom.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katka Štefunková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies