José Mourinho: "Trénovať Real je ako cesta na Mesiac"

NETKY.SK • 21 September 2010, 10:26 • 2 min
José Mourinho: "Trénovať Real je ako cesta na Mesiac"

José Mourinho: "Trénovať Real je ako cesta na Mesiac"

slovakia

left justify in out

img

Portugalský kouč José Mourinho vyhlásil, že sedieť na lavičke španielskeho futbalového veľkoklubu Real Madrid je pre trénera ako cesta na Mesiac. Kontroverzný bývalý lodivod FC Porto, FC Chelsea a Interu Miláno je nadšený, že dostal od vedenia "bieleho baletu" možnosť viesť najlepší klub na svete.

"Z pohľadu prestíže by som angažmán v Reale Madrid prirovnal k vystúpeniu na Mesiac. Som veľmi šťastný, že som mohol prísť do Španielska, ešte som však nič nevyhral. Uvidíme, či sa nám podarí zapísať sa do histórie," povedal José Mourinho prostredníctvom oficiálnej klubovej internetovej stránky a pokračoval: "Ostatných 10 rokov prešlo až neuveriteľne rýchlo. Ja osobne som stále rovnako motivovaný ako na začiatku mojej kariéry. Myslím si, že budem ako Alex Ferguson. Budem mať 70 rokov a táto práca ma bude stále neskutočne baviť."

Zdroj: SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies