Fight Night Challenge 5: Váženie pred historickým večerom na štadióne Ondreja Nepelu rozvírilo emócie a rivalitu

NETKY.SK • 2 December 2023, 13:30 • 2 min
Fight Night Challenge 5: Váženie pred historickým večerom na štadióne Ondreja Nepelu rozvírilo emócie a rivalitu

BRATISLAVA - Pred ďalším turnajom FIGHT NIGHT CHALLENGE 5 , kde organizácia mieri vôbec prvý krát na štadión ONDREJA NEPELU muselo prísť oficiálne váženie, kde bojovníci museli splniť svoj váhový limit. Ako teda dopadlo váženie turnaju, kde hlavný zápas tvorí slovenská hokejová legenda Marcel Hossa a jeho protivníkom bude slovenský známy rapper “MOMO” ?

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Váženie, na ktoré sa do FOOD CONN BARU na Nivách prišlo pozrieť zhruba 200 ľudí  prebehlo v rámci možností v kľude a bez komplikácií až na pár výnimiek, kde sa aj ochranka zapotila.

 

Veľmi intenzívne to vrelo medzi Priscillou a Terezkou, pretože zápas zo zdravotných dôvodov Priscilla zrušila na poslednú chvíľu, čo sa vôbec nepáčilo Terezke a veľmi intenzívne “pálila” ostrými do Terezky,, ktorá odchádzala z pódia so slzami v očiach. Diváci, ale nebudú ukrátený o zápas nakoľko na poslednú chvíľu a podľa vlastných slov bez prípravy zobral zápas DIAMANTOVÝ CHIAVORóbertom Kokym.

Ďalej to pekne vrelo medzi ťažkými váhami Ján Murcin VS Michal Mošpan, kde môžeme dnes večer očákavať kľudne aj rýchly KNOCKOUT vzhľadom na ich minulé zápasy.

 

A v neposlednom rade FLEXKING VS ADAMKO TELERÁNKO: “Nevedel som dať prednú zadnú prvé mesiace,” skonštatoval päťnásobný majster Slovenska v zápasení Adam Štrba, že box nie je jeho parketa, na čo kontroval FRAYER FLEXKING: “Urobil si najväčšiu chybu v živote a zajtra za to zaplatíš!”

 

Výsledky váženia:

MOMO (99,6KG) VS MARCEL HOSSA (99,8KG)
FLEXKING (80,3KG) VS ADAMKO ŠTRBA (79,3KG)
ERIK TRESOR (69,5KG) VS ADAM BERGER (70,75KG)
BARÓN (85,4KG) VS PAGY (85,4KG
RÓBERT PUKAČ VS RÓBERT KOKY – otvorený váhový limit
JÁN MURCIN (105KG) VS MICHAL MOŠPAN (109,3KG)
MATEJ KIRÁLY (123KG) VS ALEXANDER CVERNA (130KG)
STRÝCO FILIP (111KG) VS MIROSLAV VLČEK (117KG)
ERIK TLKANEC (87KG) VS ROBO RÁCZ (89,4KG)
JOZEF KOLLER (73KG) VS FILIP HAČKO (73KG)
JURAJ KOČÍ (73,9KG) VS ASTRÁLNY POTÁPAČ (70,4KG)
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Fight Night Challenge, Foto: Netky redakcia

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona