Do seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov sa vráti aj Jared Padalecki

NETKY.SK • 12 Február 2016, 08:46 • 2 min
Do seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov sa vráti aj Jared Padalecki

BRATISLAVA - V pripravovaných nových častiach seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007) sa predstaví aj Jared Padalecki.

slovakia

left justify in out

Tridsaťtriročný Američan stvárnil v prvej až piatej sezóne pôvodnej série Deana Forestera, priateľa hlavnej hrdinky Rory Gilmore. Rodák zo San Antonia v Texase je už tretím jej priateľom, ktorý sa objaví aj v nových epizódach.


Okrem neho potvrdil účasť na projekte aj David Sutcliffe, ktorý si opäť zahrá jej otca, Christophera Haydena. Padalecki a 46-ročný Sutcliffe sa tak stali ďalšími dvoma členmi skupiny pôvodných protagonistov, ktorí sa predstavia aj v nových častiach.


V pokračovaní príbehu z fiktívneho mestečka Stars Hollow si opäť zahrajú pôvodné hlavné predstaviteľky Lauren Graham (Lorelai Gilmore) a Alexis Bledel (Rory Gilmore). Svoje úlohy si zopakujú aj Scott Patterson (Luke Danes), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Keiko Agena (Lane Kim), Sean Gunn (Kirk Gleason), Milo Ventimiglia (Jess Mariano), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Liza Weil (Paris Geller) a Yanic Truesdale (Michel Gerard).


Štyri nové 90-minútové časti vzniknú pre spoločnosť Netflix pod režisérskou taktovkou americkej filmárky Amy Sherman-Palladino. Pôvodná tvorkyňa seriálu bude spolupracovať so svojím manželom, producentom Danielom Palladinom. Oficiálny názov novinky zatiaľ nie je známy. Seriál Ženy z rodu Gilmorovcov priniesol príbeh slobodnej matky Lorelai a jej dospievajúcej dcéry Rory. Lauren Graham si za výkon v seriáli vyslúžila v roku 2002 nomináciu na Zlatý glóbus.


Jared Padalecki je známy najmä zo seriálu Hrozba z temnoty (2005), v ktorom stvárňuje Sama Winchestra. Okrem toho si ho diváci a diváčky môžu pamätať aj zo snímok ako Let Fénixa (2004), Múzeum voskových figurín (2005), Krutá hra (2005), či Piatok trinásteho (2009). Je ženatý s herečkou Genevieve Cortese, s ktorou sa spoznal počas nakrúcania spomínaného seriálu Hrozba z temnoty.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies