Palo Drapák pracuje na novom albume

NETKY.SK • 11 Február 2019, 20:09 • 2 min
Palo Drapák pracuje na novom albume

BRATISLAVA - Slovenský spevák Palo Drapák pracuje na novom albume. Nahrávka bude mať 13 skladieb a bude ladená do melodického heavy metalu. "Nahrávame skladby, dolaďujeme finálny zvuk a sme v dokončovacej fáze," prezradil muzikant.

slovakia

left justify in out

Na nahrávke sa bude nachádzať niekoľko duet. Jedno z nich Drapák nahral s českým skladateľom, producentom, spevákom a gitaristom Milošom Dodom Doležalom. Na ďalších duetách spolupracoval so speváčkami Lenkou LeRou Rakar a Sajmon Groschmidtovou.

"Po práci v štúdiu s dobrými hudobníkmi sa už neviem dočkať na živé hranie nových skladieb," vyjadril sa Drapák o svojej novej hudbe. Muzikant svoj album predstaví a zároveň pokrstí 9. mája v bratislavskom Randal Clube. Krstným otcom albumu bude spomínaný Doležal.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Charitarívny koncert Šamorín #palodrapak #palodrapakoficial

Príspevok, ktorý zdieľa Palo Drapák Oficiálna Fanpage (@palodrapakoficial),


Palo Drapák sa preslávil v spomínanej Metalinde, s ktorou nahral desať albumov a hity ako Ján Ámos Džínový, Zaľúbená žaba alebo Slnko nevychádzaj. V roku 2001 odišiel z kapely a vydal sa na sólovú dráhu, počas ktorej ponúkol nahrávky Už prišiel čas (2002), Prabra (2004) a 3 (2007). Naďalej koncertuje so svojou skupinou na Slovensku aj v Českej republike.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies