Tina a Majk Spirit vydali sprievodný singel k filmu Invalid

NETKY.SK • 11 Február 2023, 19:00 • 2 min
Tina a Majk Spirit vydali sprievodný singel k filmu Invalid

BRATISLAVA - Tina a Majk Spirit vydali sprievodný singel k filmu Invalid, novej slovenskej čiernej akčnej komédii, ktorá prišla do kín vo štvrtok 9. februára. Hudobná novinka vytvorená k filmu, ktorý s nadhľadom a veľkou dávkou sem-tam nekorektného humoru otvára ťaživé témy, ako komplikované rodičovské, manželské či susedské vzťahy, má názov Peace.

slovakia

left justify in out

Majk Spirit si v komédii, ktorá je novým počinom režiséra Jonáša Karáska, zahral aj malú rolu policajta. Skladbou Peace tiež vyjadril podporu svojmu bratovi Tomášovi Dušičkovi, ktorý napísal scenár filmovej novinky. V Invalidovi sa objavia aj youtuber Gogo, raperi Vec a Rytmus. Práve Patrik "Rytmus" Vrbovský nahral s Kmeťobandom skladbu Asal, ktorá je titulnou piesňou čiernej komédie. Kým Asal je remakeom legendárnej piesne Úsmev v rómčine, pieseň Peace je autorsky úplne nový singel. Tina a Majk Spirit v ňom nadväzujú na témy komédie Invalid.

 

Videoklip:

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies