Bežkyňa v balerínkach údajne potratila!

NETKY.SK • 24 September 2021, 19:15 • 2 min
Bežkyňa v balerínkach údajne potratila!

BRATISLAVA - Matka 16-ročného dievčaťa tvrdí, že je v nemocnici. Podľa iných osadníkov však tínedžerka z nemocnice ušla a nevedia, kde sa nachádza.

slovakia

left justify in out

Mladá športovkyňa z rómskej osady v Moldave nad Bodvou, Annamária Horváthová, údajne potratila. O smutnej správe informoval na svojej webstránke Plus jeden deň. 

 

img

 

Redaktori sa vybrali do osady, v ktorej 16-ročné dievča žije so svojou mamou a ďalšími rodinnými prsílušníkmi. Matke Izabele však nebolo do reči, no neskôr potvrdila, že dcéra potratila. Podľa jej slov je stále v nemocnici a rodina nevie, kedy sa vráti domov. 

 

Prečítajte si tiež: Známa bežkyňa v balerínkach zrejme na istý čas dobehala!

 

Osadníci však tvrdili, že matka klame. Tehotné dievča údajne dostávalo od Červeného kríža peniaze a v súčasnosti nie je v nemocnici, pretože odtiaľ ušlo. Tínedžerka vraj navštívila priateľa Sebastiána, ktorý sa vrátil k družke, s ktoru má dve deti. Mladík takisto uviedol, že bývalá priateľka potratila. Jeho matka vyhlásila, že tínedžerka ušla z nemocnice

 

img

 

Annamária zvíťazila v roku 2018 v súťaži Beh za zdravím v obyčajných balerínkach. Neskôr jej našli sponzora a trénera a jej príbeh sa dostal za hranice Slovenska. Tento rok v júni zvíťazila na Majstrovstvách SR dorastencov a dorasteniek v Košiciach, a to v behu na 1 500 metrov. 

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Lukas Dedik
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies