Base Token narástol o 250% po tom ako Coinbase spustila novú Layer 2 sieť.

NETKY.SK • 24 Február 2023, 11:38 • 2 min
Base Token narástol o 250% po tom ako Coinbase spustila novú Layer 2 sieť.

V nedeľu 24. februára spustila kryptomenová burza Coinbase novú Layer 2 sieť s názvom Base. Hoci táto sieť nie je priamo spojená s kryptomenou Base Token, ktorá je už obchodovaná na niektorých burzách, jej cena sa okamžite zvýšila o 250 percent.

slovakia

left justify in out

Base Token je jedným z mnohých projektov v rámci ekosystému Ethereum, ktoré sa snažia zlepšiť škálovateľnosť a rýchlosť transakcií na blockchainovej platforme. Avšak, Coinbase Layer 2 sieť je vlastná sieť spoločnosti Coinbase a nie je priamo prepojená s Ethereum.

Napriek tomu, táto novinka sa ukázala ako silný impulz pre Base Token. V reakcii na spustenie siete Coinbase Layer 2, cena Base Token v priebehu niekoľkých hodín vyskočila z približne $5 na viac ako $17. Momentálne sa cena Base Token drží na úrovni okolo $15.

Je dôležité poznamenať, že takéto rýchle zmeny ceny sú bežné v kryptomenovom priestore, najmä v prípade menších projektov, ako je Base Token. Avšak, pre investorov, ktorí držia Base Token, môže byť toto zvýšenie ceny povzbudzujúce a môže to zvýšiť záujem o tento projekt.

Je zaujímavé sledovať, ako sa bude tento projekt ďalej vyvíjať a aký vplyv bude mať spustenie siete Coinbase Layer 2 na jeho budúcnosť.



twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies