Infikovaných na slovensku
363
Infikovaných svetovo
842,320
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
BratislavaBratislava -2°
Biblia
TV program
Moje Netky
27.09.2019 11:59 Domov
Témou Torty roka 2019 sa stali hrady a zámky
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
27.09.2019 11:59 Domov

Témou Torty roka 2019 sa stali hrady a zámkyNITRA - Príďte podporiť mladých cukrárov, ktorí Vám svoje umenie predvedú počas medzinárodnej súťaže.


Jednou z hlavných činností, ktoré si dal za cieľ Spolok cukrárov Slovenska, je vyvíjať organizovanie cukrárskych súťaží. Cukrárskych súťaží pre profesionálov, ktoré majú za cieľ podporu remesla a jeho pozitívnu propagáciu na verejnosti.

 

Súťaž Torta roka 2019 bude prebiehať 06.11.2019 v priestoroch agrokomplexu Národného výstaviska v Nitre. Torta roka bude súčasťou 1. ročníka gastronomického veľtrhu Gastra & Kulinária 2019.

 

 

Návštevníci budú mať možnosť v pavilóne „M1“ sledovať 3 hodinovú prácu na dekorovaní torty na tému „Hrady a zámky Slovenska“. Samotná súťaž začína o 10:00 hod. Nielen súťažiaci, ale aj diváci sa môžu po skončení súťaže zúčastniť slávnostného vyhlásenia výsledkov, ktoré sa uskutoční o 15:00 hod. Všetky exponáty – torty s predpísanou tematikou, budú po vyhlásení výsledkov rozkrájané a rozdané prítomným divákom.

 

 

Súťaž je určená pre dvojice, fyzické osoby, ktoré sú k 06.11.2019 vo veku 15 - 23 rokov. Do súťaže sa môžu až do 18.10.2019 prihlásiť žiaci stredných odborných škôl, učňovských stredísk, ale aj mladí cukrári, ktorí spĺňajú podmienku dosiahnutého veku a pracujú v odbore cukrár buď ako SZČO alebo zamestnanec.

 

 

Súťaž sa koná pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Organizáciu celej súťaže zastrešuje známa slovenská cukrárka, predsedníčka Spolku Cukrárov Slovenska a majiteľka firmy Monikinetorty s.r.o. Monika Sisková.

 

Partneri súťaže sa postarali o to, že súťažiaci budú v Nitre bojovať nielen o víťazstvo v súťaži, ale aj  množstvo cien. Zájazdy na cukrárske veľtrhy, školenia s cukrárskym majstrom sveta a množstvo vecných cien budú veľkým lákadlom pre súťažiacich nielen zo Slovenska, ale aj zo susedných Čiech. Viac informácií, ako aj prihlášku, nájdete na stránke www.tortaroka.spolokcukrarov.skreklama


reklama


Zdroj: Spolok cukrárov

Foto:  Spolok cukrárov SlovenskaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok