Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
23. mar. 2023Adrián
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Zuzana Stavrovská
Zuzana Stavrovská
03.11.2022 08:04 Domov
Pozvánka na dnešnú vernisáž AMARE MEREMA - LÁSKA MEREMY 2022
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
03.11.2022 08:04 Domov

Pozvánka na dnešnú vernisáž AMARE MEREMA - LÁSKA MEREMY 2022BRATISLAVA - Úrad komisára pre osoby so zdravotným postihnutím organizuje výstavu AMARE MEREMA (LÁSKA MEREMY) 2022. Svoje diela budú v priestoroch úradu komisára prezentovať klienti Domova sociálnych služieb a zariadenia podporovaného bývania MEREMA v Modre, ktorých zriaďovateľom je Bratislavský samosprávny kraj.


Úrad komisára pre osoby so zdravotným postihnutím pravidelne poskytuje svoje priestory na výstavu umenia klientov zariadení sociálnych služieb či chránených dielní: „Aj takto chceme scitlivovať verejnosť voči ľuďom so zdravotným postihnutím a cez ich diela sprostredkovať pohľad na svet ich očami. Zároveň nám tieto diela spríjemňujú pracovnú atmosféru v našich priestoroch,“ hovorí komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím Zuzana Stavrovská.

 

Vernisáž výstavy AMARE MEREMA (LÁSKA MEREMY) 2022 sa uskutoční vo štvrtok, 3.11.2022 o 14:00h v priestoroch Úradu komisára pre osoby so zdravotným postihnutím na Račianskej ul. 153 v Bratislave. Zúčastnia sa na nej a svoje diela predstavia aj samotní autori výtvarných diel – klienti MEREMY.

 

Následne bude výstava prístupná pre verejnosť každý pracovný deň v úradných hodinách.

Vystavené diela je možné si aj zakúpiť, a podporiť tak rozvoj umeleckej tvorby samotných autorov výtvarných diel.Majitelia si však zakúpené diela budú môcť odniesť domov až po skončení výstavy, ktorá potrvá do konca januára 2023reklama


Zdroj: Elena Koritšánska/Martin Petráš, Netky.sk

Foto:  fcbNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok