Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
21. sep. 2020Matúš
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Dojímavé príbehy, celoživotné skúsenosti a hlasujúci porotcovia. Tak vyzeralo dnešné hlasovanie o víťazoch celonárodnej ankety o najlepších pracovníkov sociálnych služieb DOBRÉ SRDCE.
Dojímavé príbehy, celoživotné skúsenosti a hlasujúci porotcovia. Tak vyzeralo dnešné hlasovanie o víťazoch celonárodnej ankety o najlepších pracovníkov sociálnych služieb DOBRÉ SRDCE.
21.05.2019 13:56 Osobnosti
Porota ankety DOBRÉ SRDCE rozhodla o víťazoch najlepších pracovníkov sociálnych služieb
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
21.05.2019 13:56 Osobnosti

Porota ankety DOBRÉ SRDCE rozhodla o víťazoch najlepších pracovníkov sociálnych služiebBRATISLAVA-Porota ankety DOBRÉ SRDCE hlasovaním rozhodla o víťazoch! V deviatich kategóriách rozhodovalo deväť porotcov. Celonárodná anketa vyhlási najlepších pracovníkov sociálnych služieb počas galavečera 27. mája v bratislavskej Starej tržnici. Slávnostný program budú moderovať Juraj Bača a Katarína Jesenská, vystúpia Kuly, Sima Martausová, Celeste Buckingham, Andrea Zimányiová a Marek Majeský.


Dojímavé príbehy, celoživotné skúsenosti a hlasujúci porotcovia. Tak vyzeralo dnešné hlasovanie o víťazoch celonárodnej ankety o najlepších pracovníkov sociálnych služieb DOBRÉ SRDCE. Porota vyberala finalistov zo 135 prihlášok, ktoré posielali zamestnávatelia, nadriadení, ale aj klienti, prijímatelia sociálnych služieb, kolegovia, susedia, či príbuzní.

 

 

„Celonárodnú anketu sme vymysleli a zrealizovali preto, aby sme vrátili pomáhajúcim profesiám česť a spoločenský status. Ale aj preto, aby sme upozornili verejnosť a kompetentných na to, že sociálne služby sú spoločnou vecou nás všetkých. Pretože bohatý môže schudobnieť, zdravý môže ochorieť, ale naozaj všetci zostarneme. Preto sa musíme snažiť, aby boli sociálne služby kvalitné, dostatočne financované, ale najmä, aby nám v sociálnych službách mal kto pracovať. Verím, že ocenenie DOBRĚ SRDCE bude motivovať aj mladú generáciu ísť pracovať do týchto úžasných sociálnych služieb. Je to naozaj skvelá práca, ktorá človeka napĺňa a dáva mu silu, hoci je to práca ťažká,“ povedala predsedníčka poroty DOBRÉHO SRDCA Anna Ghannamová.

 

O víťazoch rozhodovala porota v zložení JUDr. Zuzana Stavrovská, komisárka pre zdravotne postihnutých,PhDr. Helena Gondárová Vyhničková, dipl. s., hlavná odborníčka MZ SR, MUDr. Jaroslav Ridoško, PhD., MBA, štátny tajomník MZ SR. Štátny tajomník MPSVR SR Mgr. Branislav Ondruš, podpredsedníčka APSS v SR Doc., MUDr. Božena Bušová, CSc., Bc. Magdaléna Šimková, projektová koordinátorka Bratislavského dobrovoľníckeho centra, Ing. Anton Machola, predseda Zväzu poskytovateľov sociálnych služieb,Mgr. Lýdia Brichtová, štatutárna zástupkyňa nezávislej platformy SocioFóruma predsedníčka APSS v SR Mgr. Anna Ghannamová, autorka a koordinátorka Národnej ceny starostlivosti DOBRÉ SRDCE. Mená víťazov sú teraz zapečatené v obálkach, ktoré sa otvoria 27. mája počas galavečera v bratislavskej Starej tržnici. reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: netkyPB

Foto:  DOBRÉ SRDCENašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok