Inter si poradil s Kuckovým Janovom

NETKY.SK • 11 Január 2015, 14:31 • 2 min

MILÁNO - Futbalisti milánskeho Interu si v nedeľňajšom stretnutí v rámci 18. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A poradili na domácom štadióne Giuseppeho Meazzu s janovským FC 3:1.

Skóre duelu otvoril v 12. min argentínsky útočník Rodrigo Palacio a v 39. min sa presadil aj jeho krajan Mauro Icardi. Janov zásluhou talianskeho obrancu Alssandra Izza znížil päť minút pred koncom riadneho hracieho času, domácich priaznivcov "nerazzurri" však už o tri minúty upokojil srbský stopér Nemanja Vidič. Za hostí nastúpil v 53. min slovenský reprezentant Juraj Kucka.

Milánčania sa po tomto víťazstve dostali na ôsme miesto ligovej tabuľky, FC Janov figuruje šiestej pozícii, o jednu priečku vyššie je jeho mestský rival Sampdoria, ktorá má lepšie skóre.

Výsledok úvodného nedeľňajšieho stretnutia 18. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A:

Inter Miláno - FC Janov 3:1 (2:0)
Góly: 12. Palacio, 39. Icardi, 88. N. Vidič - 85. Izzo