Testovaných na slovensku
10288
Infikovaných na slovensku
426
Infikovaných svetovo
1016424
Úmrtí svetovo
53241
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Gianluigi Buffon
Gianluigi Buffon
29.09.2019 11:40 Šport
Buffon zlomil taliansky rekord
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
29.09.2019 11:40 Šport

Buffon zlomil taliansky rekordTURÍN - Brankár Juventusu Turín Gianluigi Buffon prekonal v dueli 6. kola futbalovej Serie A proti SPAL (2:0) taliansky rekord Paola Maldiniho v počte klubových zápasov. Sobotňajšie stretnutie malo poradové číslo 903.


"Samozrejme ma to teší. Je to obrovské zadosťučinenie obzvlášť v takomto veku. Fyzicky aj psychicky sa cítim výborne a stále ma to nesmierne teší. Život je ku mne prívetivý a verím, že na tom mám svoj podiel aj ja. Náš tím neustále napreduje. Budujeme úspech kameň po kameni, od zápasu k zápasu a sme na správnej ceste. Dnes som mal navyše možnosť zahrať si s výnimočným hráčom. Matthijs de Ligt bol neustále sústredený a tvrdo pracoval počas celého zápasu, bol skrátka neuveriteľný od prvej minúty," upriamila legenda pozornosť na svojho spoluhráča. Aj on mal veľkú zásluhu na tom, že Buffon dokázal v rekordnom zápase udržať čisté konto, keď medzi jeho tri žrde letela počas 90 minút len jedna strela.