Zayn zverejnil videoklip k piesni Satisfaction

NETKY.SK • 10 Január 2019, 10:55 • 2 min
Zayn zverejnil videoklip k piesni Satisfaction

BRATISLAVA - Anglický spevák Zayn zverejnil videoklip k piesni Satisfaction. Novinka zobrazuje tragický milostný príbeh dvoch mladých ľudí, pričom nakrátko v nej tiež možno vidieť aj 25-ročného interpreta. Video vzniklo v réžii Bouhu Kazmiho.

slovakia

left justify in out

Satisfaction pochádza zo Zaynovej druhej štúdiovky Icarus Falls, ktorú uviedol na trh vlani v decembri. Nahrávka má dovedna 27 skladieb a obsahuje single ako Good Years, Let Me, Too Much (feat. Timbaland), No Candle No Light (feat. Nicki Minaj), Fingers a Entertainer.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎒 @thekooples bit.ly/ZaynGraphicDualBlack

Príspevok, ktorý zdieľa Zayn Malik (@zayn),


Zain Javadd Malik sa preslávil v skupine One Direction, v ktorej pôsobil v rokoch 2010 - 2015 a vydal s ňou albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013) a Four (2014). V marci 2016 ponúkol pod menom Zayn debutovú sólovú štúdiovku Mind Of Mine, s ktorou dobyl americký albumový rebríček Billboard 200 i UK Chart. Z nahrávky pochádza napríklad singel Pillowtalk.

ZAYN - Satisfactiontwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies