Vlasto Čepo hlási významný kariérny posun, pridal sa k Ľudovítovi Kleinovi

NETKY.SK • 22 Máj 2024, 12:00 • 2 min
Vlasto Čepo hlási významný kariérny posun, pridal sa k Ľudovítovi Kleinovi

Neustále produkujú nové talenty a zároveň sú stajňou toho najlepšieho, čo bojové športy na Slovensku ponúkajú. Spartakus Fight Gym sa za ostatné obdobie konzistentnou prácou vypracoval medzi európsku klubovú špičku. Vysoko nastavenú latku v Trnave podliezať nechcú, čoho jasným dôkazom sú nedávne zmeny vo vedení moderného tréningového centra.

slovakia

left justify in out

Na konci apríla sa zoskupenie majiteľov gymu z malého Ríma rozšírilo. K dvojici Eduard Gerek a Miroslav Bucha sa pridal Ľudovít Klein, prvý slovenský reprezentant v UFC. „Od začiatku sa tu cítim veľmi dobre. Sme skvelý tím a myslím, že aj ja mu robím dobré meno. Veľmi ma teší, že som sa zaradil medzi majiteľov. Je to pre mňa veľká česť a zároveň zodpovednosť,“ povedal obľúbený bojovník po dohodnutí spolupráce.

Aj ďalšia posila štruktúr Spartakus Fight Gym pochádza zo sveta aktívnych elitných zápasníkov. Na stoličku športového manažéra moderného tréningového centra z Trnavy zasadne Vlasto Čepo. Niekdajší titulový vyzývateľ strednej divízie OKTAGON MMA si fanúšikov získal najmä svojím skromným vystupovaním a atraktívnym štýlom medzi pletivami. Všetkých doterajších dvanásť víťazstiev zaknihoval pred uplynutím časového limitu.

Je to pre mňa výzva a posun nielen v kariére bojovníka, ale aj človeka, ktorý bude súčasťou klubu,“ povedal obávaný bombardér so srbskou krvou. Úlohou 29-ročného autora ôsmich knokautov bude skauting nových talentov, dohadovanie partnerských spoluprác a vo všeobecnosti vytváranie čo najlepšieho zázemia pre amatérskych i profesionálnych členov klubu.
 
Akvizícia v podobe Vlasta Čepa nateraz kompletizuje vedúcich predstaviteľov Spartakus Fight Gym. Rolu manažérky bude zastávať Nikoleta Domoráková, hlavným trénerom bude naďalej Ján Hudák a asistovať mu v tejto pozícii bude Richard Konc.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
OKTAGON MMA, Zdroj foto: OKTAGON MMA
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies