V obci Oravská Lesná, okres Námestovo bolo nájdené mužské telo bez známok života

NETKY.SK • 21 September 2023, 18:00 • 2 min
V obci  Oravská Lesná, okres Námestovo bolo nájdené mužské telo bez známok života

V okrese Námestovo bolo nájdené vo vírivke telo 36 ročného muža, bez známok života. Na základe vecnej príslušnosti si prípad na mieste prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline. 

slovakia

left justify in out

Včera bolo v ranných  hodinách  v obci Oravská Lesná, okres Námestovo nájdené vo vírivke  telo 36 ročného muža, bez známok života. Na základe vecnej príslušnosti si prípad na mieste prevzal  vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

 

Telo vo vírivke

 

V súčasnosti prebiehajú procesné úkony, ktorých zverejnenie by mohlo narušiť, zmariť alebo podstatne sťažiť ďalší priebeh vyšetrovania a dosiahnuť požadovaný účel trestného konania, ktoré je neverejné.

 

Bližšie informácie k tomuto prípadu poskytneme hneď, ako to procesná situácia dovolí.

 

Bližšie informácie o podobných prípadoch

 

Aktuálne informácie zo Žilinského kraja nájdete na Facebooku „Polícia SR – Žilinský kraj“, alebo priamo na adrese www.facebook.com/KRPZZA.

Aktuálne informácie Policajného zboru môžete nájsť aj na oficiálnej stránke na Facebooku www.facebook.com/policiaslovakia.


                     twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Lucie Balgová
foto: Gabriela Kremeňová, foto: Unsplash/AJ Colores
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies