Škvor podstúpi v Birminghame náročnú skúšku. Muradov mu radí špeciálnu taktiku: To by ľudia čumeli!

NETKY.SK • 17 Apríl 2024, 10:59 • 2 min
Škvor podstúpi v Birminghame náročnú skúšku. Muradov mu radí špeciálnu taktiku: To by ľudia čumeli!

Podstúpil už desiatky náročných konfrontácií, no počas profesionálnej MMA kariéry ešte proti nemu súper takéhoto rangu nestál. Daniel Škvor (7-3) je súčasťou scény zmiešaných bojových umení od záveru roka 2020. Predtým písal bohatú kariérnu kapitolu vo svete kickboxu. V anglickom Birminghame ho už nadchádzajúci víkend otestuje aktuálna 83-ka svetového rebríčka poloťažkej divízie Will Fleury (11-3).

slovakia

left justify in out

Elitný český bojovník privíta sebavedomého Íra pod vlajkou OKTAGON MMA. Pod žlto-čiernou vlajkou sa zároveň premiérovo predstaví mimo rodnej vlasti. „Nadchádzajúci zápas ma čaká v Anglicku, takže po dlhom čase ďalej od domova. Proti mne sa postaví zrejme jedna z najlepších poloťažkých váh, akú kedy Oktagon podpísal. Bude to pre mňa brutálna skúška. Určite chcem ťažiť z postoja, ale v komplexnom MMA je omnoho skúsenejší,“ uvedomuje si kvality svojho nadchádzajúceho konkurenta Daniel Škvor.

Will Fleury po príchode do novej organizácie vyzval azda každého potenciálneho oponenta z vrchných priečok rebríčka. Odpoveď sa mu ale nedostala od žiadneho z nich. Hodenej rukavice sa chopil iba víťaz turnaja OKTAGON Underground. „Pôsobí na mňa sebavedomo. Vie, čo chce. Takto by to malo byť. Nechcem zápasiť proti niekomu, kto si tam ide iba pre peniaze a v hlave to má už vopred prehrané,“ hovorí „DeeDee“ na margo ostrieľaného matadora, v ktorého vizitke je napríklad Bellator či PFL.
 
Ambiciózny rodák z Írska je známy svojou komplexnosťou. Dvoch protivníkov knokautoval, troch donútil vzdať sa. Sedem jeho duelov dospelo do bodového rozhodnutia, no arbitri sa na jeho stranu nepriklonili iba v jedinom prípade. „Mojou stratégiou je vybombiť ho a nesmie ma hodiť,“ stručne prezradil svoju stratégiu Daniel Škvor. Zaujímavú taktickú radu mu dal s úsmevom na perách tréningový partner Makhmud Muradov: „Hoď ty jeho a zabi ho na zemi. To by ľudia čumeli.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
OKTAGON MMA, Zdroj foto: OKTAGON MMA
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies