USA: Gwyneth Paltrow má hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy

NETKY.SK • 14 December 2010, 10:39 • 2 min
USA: Gwyneth Paltrow má hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy

USA Gwyneth Paltrow má hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy - Celebrity Americká oscarová herečka Gwyneth Paltrow dostala v pondelok svoju hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy. Pri jej odhalení pred Múzeom voskových figurín Madame Tussaundovej pomáh

slovakia

left justify in out

img

Americká oscarová herečka Gwyneth Paltrow dostala v pondelok svoju hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy. Pri jej odhalení pred Múzeom voskových figurín Madame Tussaundovej pomáhali Paltrowovej osláviť to country speváci Faith Hillová a Tim McGraw.
      Táto ceremónia sa odohrala pred premiérou jej nového filmu Country strong, kde si po jej boku zahral aj McGraw. Premiéra je naplánovaná na 7. januára.
      Gwyneth Paltrow, držiteľka ceny Americkej akadémie filmového umenia a vied za snímku Zamilovaný Shakespeare, je tiež známa z filmov ako Dôkaz, Talentovaný pán Ripley či Jefferson v Paríži.

Zdroj: TASR/Associated Presstwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies