Tisíce ľudí hlásia problémy s Twitterom

NETKY.SK • 11 Február 2022, 20:37 • 2 min
Tisíce ľudí hlásia problémy s Twitterom

WASHINGTON - Len portál Downdetector, ktorý sleduje výpadky internetových služieb, zaznamenal viac ako 48 000 hlásení používateľov o nefunkčnosti Twitteru.

slovakia

left justify in out

Americká spoločnosť Twitter, ktorá prevádzkuje rovnomennú sociálnu sieť, v piatok uviedla, že zaznamenala zvýšený počet chýb aplikačného programovacieho rozhrania (API) a v súčasnosti tento problém preveruje.

 

img

 

V piatok večer sa tisícky užívateľov po celom svete sťažovali na problémy so službou. Niektorých systém automaticky odhlásil, iným webové rozhranie nedokázalo načítať žiadne príspevky. 

 

Obľúbená mikroblogovacia služba uviedla, že ešte nie je možné určiť rozsah vplyvu výpadku na jej používateľov. Ďalšie podrobnosti neposkytla, uviedla agentúra Reuters.

 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Strážnik poškodil vzácny obraz v Jeľcinovom centre. Vraj ho nahovorili tínedžeritwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Lukas Dedik
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies