Tanečník Noro Grofčík reprezentoval Slovensko na svetovom finále World Of Dance!

NETKY.SK • 5 September 2023, 09:40 • 3 min
Tanečník Noro Grofčík reprezentoval Slovensko na svetovom finále World Of Dance!

KALIFORNIA - Slovenský tanečník Noro Grofčík žne úspech za úspechom! Ako niekoľkonásobnému majstrovi sveta v street dance sa mu podarilo zažiariť ešte viac a to rovno na svetovom finále najväčšej tanečnej súťaže World Of Dance v U. S. A.! Slovensko tak malo vďaka Norovi svoje zastúpenie v tejto súťaži historicky po prvýkrát.

slovakia

left justify in out

Svoju reprezentáciu predstavil v podobe „showcase“ vystúpenia hneď v prvý deň súťaže 11. augusta a počas niekoľkých dní trvania súťaže sa mal možnosť stretnúť s tými najväčšími tanečnými hviezdami sveta.

 

„V rámci celého finále sa uskutočnili aj tanečné battles a tiež workshopy so známymi choreografmi, ktorými boli napríklad Kinjaz crew Kevin Van Nguyen, Scott Forsyth, Tobias Ellehammer a ďalší, ktoré som si veľmi užil. Bol to neskutočný zážitok tancovať a rozprávať sa s týmito svetovými tanečníkmi. Vidieť a zažiť svetovú špičku naživo je neskutočné, obrovská energia, podpora navzájom tanečníkov z celého sveta a bombastické výkony! To čo som sa naučil a nové skúsenosti ako fungujú tanečné školy, tanečníci, skvelé nové nápady a tvorbu choreografií a mnoho iného budem ďalej odovzdávať mojim tanečníkom z tanečnej školy N DANCE COMPANY a tiež ďalším zo Slovenska.“ dodáva Tanečník Noro Grofčík.

Na svetovom finálne si zmerali sily top tímy tanečníkov z kvalifikácií z celého sveta a celú súťaž vyhrali juniori z Japonska, ktorí porazili všetky tímy. Tanečník Noro Grofčík pripravuje aj ďalšie prekvapenia, na ktoré sa môžeme tešiť už čoskoro. Momentálne prebiehajú nábory do jeho tanečnej školy N DANCE COMPANY, do ktorej sa môžete prihlásiť práve v týchto dňoch aj vy!

Viac informácii nájdete na webovej stránke tanečnej školy alebo na instagramových účtoch:

@norogrofcik, @ndancecompany_officialtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: ALL ABOUT MUSIC / Andrea Turčina Foto: Noro Grofčík
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies