Strhujúce finále romantickej ságy, posledný diel ságy After je už v slovenských kinách!

NETKY.SK • 22 September 2023, 18:30 • 3 min
Strhujúce finále romantickej ságy, posledný diel ságy After je už v slovenských kinách!

Na piatu, záverečnú kapitolu filmovej série After čakajú milióny fanúšikov z celého sveta. Posledný diel ságy s názvom After: Navždy nazrie hlbšie do Hardinovej duše a prinesie odpoveď na otázku, či osudová a zároveň bolestivá láska Tessy a Hardina spojí ich životy v dobrom i zlom, alebo sa ich cesty navždy rozídu. Premiéru romantickej novinky si nenechali ujsť ani slovenské celebrity a influenceri.

slovakia

left justify in out

Po udalostiach z predchádzajúceho filmu After: Puto sa Hardin a Tessa uberajú životom každý sám. Ich spaľujúca láska, ktorá sa zdala byť nekonečná, je v troskách. Hardin utápa svoj žiaľ v alkohole a v dôsledku Tessinho zdrvujúceho odchodu ho pri písaní druhej knihy trápi spisovateľský blok. V najtemnejších chvíľach svojho života sa rozhodne zúčtovať s minulosťou. Odchádza do Portugalska, aby našiel dievča, s ktorým kedysi chodil a ku ktorému sa zachoval hrozne. Potrebuje nájsť odpustenie aj sám seba. Potrebuje sa vyrovnať so svojimi chybami, aby sa potom mohol pokúsiť získať Tessu späť. Bude ho však Tessa ešte niekedy chcieť vidieť? A ako by takéto stretnutie mohlo dopadnúť?
 
Filmová séria After je celosvetovým fenoménom, ktorý nadviazal na popularitu knižných bestsellerov Anny Toddovej. Knižná aj filmová sága má milióny fanúšikov po celom svete vrátane Slovenska, kam pred niekoľkými rokmi vstúpila s prívlastkom „Päťdesiat odtieňov sivej pre tínedžerov“. Pôvodne sa piaty diel neplánoval nakrúcať, ale počas dokončovania predchádzajúceho filmu After: Puto si tvorcovia uvedomili, že veľa otázok zostáva nezodpovedaných.

Keď som si prvýkrát prečítal scenár k piatemu dielu, hneď som sa doň ponoril. Je skvelé objavovať všetky časti Hardinovej duše a pridávať posledné kúsky do mozaiky celého príbehu. Vo filme After: Navždy sa môžete tešiť na sexuálne scény, skákanie z útesov, bitky, nové herecké tváre, niekoľkých známych hercov, a samozrejme na množstvo vecí, ktoré diváci ešte nevideli,“ hovorí predstaviteľ Hardina Hero Fiennes Tiffin.
 
V poslednej časti ságy hereckú zostavu popri „stáliciach“, ako Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard či Stephen Moyer, doplnia aj nováčikovia, napríklad Mimi Keene, známa zo seriálu Sex Education. Obľúbená britská herečka si vo filme After: Navždy zahrá Hardinovu bývalku Natalie, u ktorej bude Hardin hľadať odpustenie za hriechy z minulosti. Novou tvárou je aj taliansky herec a spevák Benjamin Mascolo, ktorý v minulosti chodil s Bellou Thorneovou. V romantickej novinke stvárni súčasného priateľa Natalie.

Po predchádzajúcich dieloch, ktoré sa nakrúcali v Atlante a zimnom Bulharsku, sa diváci tentokrát môžu tešiť na kulisy slnečného Portugalska. Pre hercov a členov štábu, ktorí mohli tráviť každú voľnú chvíľu na pláži, to znamenalo príjemnú zmenu. Hero Fiennes Tiffin síce so smiechom uznáva, že vysoké teploty, čierne oblečenie a falošné tetovanie nie sú práve ideálnou kombináciou, ale zároveň jedným dychom dodáva, že si natáčanie na tomto slnečnom mieste užil.
 
 „Myslím si, že je fajn ukázať Hardina v úplne inom prostredí a vidieť, ako naň reaguje. Lepšie miesto na prácu som si ani nemohol priať. Portugalsko je nádherné,“ uzatvára filmový Hardin.
 
Na to, ako to so vzťahom Tessy a Hardina dopadne, boli zvedavé napríklad herečky Lívia Bielovič, Broňa Kováčiková či herec Victor Ibara, účastníčky šou Ruža pre nevestu Virgínia Buberníková a Natália Tlkancová, modelka Viktória Podmanická, komička Diana Tuhá, alias Nasratá žena, a mnohí ďalší. A keďže sa na Slovensku už oficiálne začala jeseň, dovolenkovú atmosféru si teraz diváci môžu vychutnať aspoň na veľkom plátne. Nenechajte si ujsť príbeh plný slnka, mora, vášne a silných emócií. Film After: Navždy je od 21. septembra v slovenských kinách.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nora Krchňáková
NK Factory, Zdroj foto: Bontonfilm
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies