Strana SaS oznámila smutnú správu

NETKY.SK • 20 December 2021, 15:17 • 2 min
Strana SaS oznámila smutnú správu

Koaličná strana Sloboda a Solidarita oznámila úmrtie členky Márie Urbanovej.

slovakia

left justify in out

Na sociálnej sieti koaličnej strany SaS sa objavil dnes ráno smutný post, ktorý informuje o strate Márie Urbanovej.

Nadránom naše rady opustila Majka Urbanová, jeden z pilierov strany. V SaS nás nie je veľa a väčšina ľudí sa pozná. Majku Urbanovú poznali úplne všetci. Dáma, ktorá vyzerala krehko, ale bola oporou. Nezomlela ju žiadna stranícka lavína.Vždy mala na prvom mieste hodnoty pomoci slabším a slobody.

 

 

Cieľavedomá a priateľská:

Keď organizovala stretnutie, nerátala hodiny prípravy. Outdoorovú kampaň nevzdala, ani keď sa jej už ťažko chodilo. Nových členov vítala srdečne aj u seba doma. Bola dobrou dušou banskobystrickej kancelárie. Stála za mnohými nápadmi a návrhmi, vždy však v úzadí. Nenápadná, hoci vyštudovaná herečka, nepotrebovala sa ukazovať, nechávala za seba hovoriť svoju prácu,“ uviedla SaS prostredníctvom sociálnej siete. Nikdy sa ľahko nevzdávala. Vždy hľadala možné riešenia a spôsoby na uskutočnenie. „Do poslednej chvíle mala po boku SaS-kára Juraja Olejčeka. Ďakujeme, Juraj, za tú nesmiernu starostlivosť a lásku, ktorú si Majke v chorobe dával. Úprimnú sústrasť všetkým pozostalým,“ uviedla strana na záver.

 

Možno vás zaujme: Richard Sulík: Je čas vrátiť sa ku COVID automatu a otvoriť prevádzkytwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies