Speváčka Ronie láka zažiť Déjà vu: V klipe k novej skladbe nechýba ani raper Kali

NETKY.SK • 23 Október 2023, 12:00 • 3 min
Speváčka Ronie láka zažiť Déjà vu: V klipe k novej skladbe nechýba ani raper Kali

BRATISLAVA - Očakávaný klip ku energickej hudobnej novinke Déjà vu je konečne tu. Speváčka Ronie na skladbe aj klipe spolupracovala s hviezdnym raperom Kalim. Nová pieseň je ochutnávkou z albumu Roniemoon, na ktorý sa fanúšikovia môžu tešiť už o pár dní.

slovakia

left justify in out

Klip k skladbe chceli tvorcovia pôvodne nakrútiť za jeden deň, no všetko trvalo nakoniec o deň viac. Komplikáciou bola najmä lokalita petržalského podchodu, v ktorom sa museli meniť plány na poslednú chvíľu. Všetko však dobre dopadlo a zábery, ktoré sa Ronie a jej tímu podarilo v Bratislave vyrobiť, majú svetovú kvalitu.

Speváčka priznáva, že nový song a spolupráca s Kalim je pre ňu naozaj srdcová.


„Všetko príde v správny čas, presne vtedy, kedy má. Je to také moje životné motto a myslím, že aj pri tejto skladbe to tak je. Malo to proste vyjsť až teraz. A preto to má možno pre mňa o to silnejšiu emóciu," hovorí Ronie.

„S Ronie sme sa už dávno, pár rokov dozadu, dohadovali, že niečo spolu urobíme. Aj bolo už niečo rozrobené, ale kvôli mojim povinnostiam som sa k tomu nedostal. Až teraz, keď už som mal ja dokončený svoj album, sa to podarilo, z čoho sa moc teším. Viem, že natáčali dlhšie, ale ja som na pľac došiel len na potrebný čas, odrobil si, čo mal a utekal domov," hovorí o spolupráci Kali.

Speváčka Ronie pôsobí ako sólo interpretka na slovenskej hudobnej scéne od roku 2016. Za toto obdobie nahrala niekoľko autorských skladieb a spolupracovala s viacerými poprednými slovenskými interpretmi (Tina, Majk Spirit, Rytmus, Separ, IMT Smile, Tomi Popovič a ďalší), ale úspech žne aj na Balkáne. Jej song Venus and Mars so srbským hudobníkom Aleksandrom Vidakovicom sa teší veľkej obľube. Po úspechu EP Domino už o pár dní predstaví nový album Roniemoon. Ten odkazuje na svetoznámych interpretov, ktorí formovali ducha speváčky Ronie. Fanúšikovia sa tak naozaj majú na čo tešiť.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Andrea Pivarčiová, Foto: Jozef Buhaj
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies