Špeciálna linka zavezie lyžiarov z Bratislavy až do Stuhlecku

NETKY.SK • 21 Január 2019, 12:24 • 2 min
Špeciálna linka zavezie lyžiarov z Bratislavy až do Stuhlecku

BRATISLAVA - Aj v tejto sezóne majú slovenskí lyžiari zabezpečenú špeciálnu autobusovú linku z Bratislavy do Stuhlecku pri obci Spital am Semmering. Do tohto najväčšieho lyžiarskeho strediska na východe rakúskych Álp linka odchádza každú sobotu, nedeľu a vo sviatok o siedmej hodine z autobusovej stanice Nivy.

slovakia

left justify in out

Za dve hodiny autobus zaparkuje pod lyžiarskym svahom, odkiaľ je blízko k lanovkám. V čase obeda od 12. do 13. hodiny je lyžiarom k dispozícii a môžu sa do autobusu prísť najesť, napiť, zohriať, oddýchnuť a potom sa vrátiť na svah. Počet autobusov vypravujeme podľa záujmu cestujúcich, ktorí si cez web alebo mobilnú aplikáciu zakúpia cestovný lístok, môžu aj s výhodným skipasom. Do Bratislavy autobus odchádza o 16.30. Výhodou je aj to, že vaše auto môže počas dňa bezplatne a bezpečne parkovať na autobusovej stanici. 

 

img

 

Lyžiarska linka premáva deviatu sezónu dovtedy, pokiaľ budú vhodné snehové podmienky. Prepravca ponúka možnosť výhry pomocou súťaže, ktorá potrvá do 25. februára cez web www.lyzovackazdomu.sk alebo novú mobilnú aplikáciu pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS. 

 

img

 

Na Stuhleck nechodia len lyžiari, ale aj snowboardisti. Pre záujemcov je k dispozícii päť kilometrov dlhá sánkarská dráha.

 

"Ak nelyžujete a chcete si urobiť výlet, prípadne ísť na Stuhleck len ako sprievod vašich známych, môžete si lístok na autobus kúpiť samostatne," uviedla pre TASR hovorkyňa Slovak Lines Eva Vozárová.

 

img

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies