Sociálna poisťovňa, úrady práce a budovy rezortu budú 18. 11. zatvorené

NETKY.SK • 12 November 2022, 11:27 • 2 min
Sociálna poisťovňa, úrady práce a budovy rezortu budú 18. 11. zatvorené

BRATISLAVA - Pobočky Sociálnej poisťovne, úrady práce a budovy Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny budú v piatok (18. 11.) zatvorené. Verejnosť bude mať k dispozícii elektronické služby, podateľne úradov práce a krajské inšpektoráty práce.

slovakia

left justify in out

TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Monika Hnilicová. "S cieľom znížiť energetickú náročnosť budov vedenie ministerstva v deň pracovného pokoja, štvrtok 17. novembra, vypína alebo utlmuje kúrenie v niektorých administratívnych budovách. V snahe znížiť náklady vo verejnej správe a efektívne využívať energie toto opatrenie predĺži aj na piatok 18. novembra, ktorý nasleduje po dni pracovného pokoja," ozrejmila hovorkyňa. Na úradoch práce ostanú v piatok podľa Hnilicovej slov otvorené podateľne na osobné podanie písomností, a to v čase od 8.00 do 10.00 h. Pobočky sociálnej poisťovne budú zatvorené, otvoria sa opäť v pondelok (21. 11.). Inšpektoráty práce sídliace v krajských mestách budú 18. novembra poskytovať služby ako počas bežného pracovného dňa. 
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Martin Petras
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies