Sima, Dominika Mirgová a Aless - TEKOV FEST zažije 28. júla exkluzívnu kombináciu troch raperiek!

NETKY.SK • 22 Jún 2023, 13:08 • 2 min
Sima, Dominika Mirgová a Aless - TEKOV FEST zažije 28. júla exkluzívnu kombináciu troch raperiek!

Amfiteáter Starý Tekov sa 28. júla zmení na fantastickú hudobnú párty! Na festivale TEKOV FEST sa stretne trojica najžiadanejších slovenských speváčok Sima, Dominika Mirgová a Aless, ktoré môžete na jednom pódiu v tomto roku zažiť exkluzívne iba v Starom Tekove! Festival otvorí nadupaná show René Rendyho a jeho Cico Band, ktorí zahrajú všetky tanečné hity!

slovakia

left justify in out

Aktuálne najvychytenejšia speváčka Sima má na Slovensku vypredané koncerty, najpredávanejšie cédečká a so svojimi piesňami valcuje internet. Do Tekova zavíta Sima aj s raperským duom Nerieš, ktoré sa v Tekove predstaví po prvýkrát. Sima má doteraz na konte šesť albumov a vyše 50 videoklipov. V Tekove naživo predvedie skladby z nového albumu Masterpiece..

Zaspievam všetky moje najväčšie hity aj môj nový singel s názvom Forever Young, ktorý vyšiel len nedávno. Momentálne pracujem na nových skladbách, o ktorých budem fanúšikov čoskoro informovať. Moje leto bude vyslovene pracovné, takže ľudia ma budú môcť stretávať na koncertoch po celom Česko-slovensku,“ teší sa sympatická Sima.

img

28. júla zažijete v amfiteátri v Starom Tekove aj slovenské hip-hopové duo Nerieš z Pezinka, ktoré tvoria Matej Straka a Matej „Gabryell“ Gábriš. Chalani aktuálne valcujú slovenské kluby a festivaly. Jedinečnú kombináciu troch najvychytenejších speváčok a raperov doplní René Rendy a jeho Cico Band, ktorí roztancujú celý festival.

img

Každoročne sa snažíme obmieňať žáner hudby, aby sme festival spravili pre divákov atraktívnejším. Tento rok sme sa rozhodli  ulahodiť mladším generáciám a vsadili sme na ženskú krásu. Speváčky Dominika Mirgová, Aless a Sima, ktorá je momentálne najžiadanejšia na Slovensku. Festivaly majú v Tekove dlhoročnú tradíciu a obec disponuje malebným prírodným amfiteátrom vhodným na takéto podujatia. Starý Tekov je preslávený hlavne folklórom, dodržiavaním tradícií, pečením kačíc a husí a predovšetkým pečením tradičných „Rítešov", známych ako štrúdľa,“ pozýva organizátor TEKOV FESTu Vladimír Rendek zo Sky High Event.

 

Stretneme sa 28. júla 2023 v Starom Tekove. Okrem hudby sa organizátori zamerali na kvalitné gastro stánky a moderné bary. Samozrejme nebudú chýbať Pukanské párance, trdelník a tradičné špeciality z oblasti Tekova. Vstupenky na TEKOV FEST si môžete kúpiť v sieti Prepredaj.sk  a v sieti Ticketportal twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies